Aggressive Retsuko - Série 1 (2018) (séria)

Aggretsuko: Veselé Vánoce a kovový nový rok (S01E11)

(epizóda)
  • Japonsko We Wish You a Metal Christmas (viac)

Retsuko se zoufale snaží vymyslet plán na Štědrý večer, ale nová posedlost sociálními sítěmi se jí totálně vymkne z rukou. (Netflix)

honajz2

Vánoční speciál Retsuko je kupodivu jedním z nejlepších dílů seriálu, aspoň z mnou viděných. Sice člověk dostane ty akce, které od všech postav čekáme, ale mě to pobavilo. Vše tu bylo střídmější a vtipnější, každá postava předvedla své a adekvátně pobavila, ačkoli u mě rozhodně vede Fenneko a Santa Ton. Dokonce dojde i na zasněného kaktusáka, který si koupí balíček konfet a i Tsunoda je tu sympatičtější než kdy jindy, byť jen kvůli poslední scéně s ní. Já si to užil a kupodivu o dost víc, než jsem sám čekal. Ne dokonale, ale na hezké čtyři to určitě je. Jen teda český překlad je fakt něco, prý kovový nový rok... A přitom to celé začne metalovou verzí Jingle Bells, tak jde tam je něco o kovu? 4* ()

Víteček

V podstatě to samé, jako normální epizoda, jen o něco delší. Tentokrát se řeší hlavně vánoční plány a internetová popularita, to vše v obvyklém duchu. Jen toho kovového roku tam moc nebylo. :-/ ()