Aggressive Retsuko - Série 2 (2019) (séria)

Nový pracovník Anai (S02E02)

(epizóda)
  • Japonsko The New Hire Named Anai (viac)

Matka se Retsuko ani nezeptá a zařídí setkání kvůli domluvenému sňatku. Anai se na první pohled jeví jako milý a pilný zaměstnanec. (Netflix)

honajz2

Změnilo se od první série něco, když po jejím mdlém konci tady dávám vysoké hodnocení a přijde mi to zatím jako nejlepší epizoda ze všech? Animace mi vadí pořád stejně (a to její přehnané vyjadřování emocí sice chápu, ale asi si v něm nikdy nenajdu zalíbení), vlastně i staré známé postavy mě zajímají pořád stejně (chápej moc ne) a platí to i o samotné Retsuko a vtipné je to taky jak kdy. Vlastně zůstalo vše při starém, jenže ne úplně. Do seriálu totiž vstupuje Retsučina matka, která je jak stíhačka a Retsuko nejenže kecá do života, ale dokonce ho jí chce dost vychcaným způsobem řídit (což je mi téma značně bližší než kancelářská práce) a hlavně do děje vstoupil nový pracovník Anai, který je totální magor a kdyby náhodou nic jiného, bude mě to bavit sledovat už jen kvůli němu, protože to je fakt zjev jako z hororu, který ze všeho nejradši vypisuje velice zdvořilé a velice výhružné zprávy, takže mám teď vlastně o zábavu postaráno. Ten chlap je magor. Slabé 4* ()