Jeoffrey

I třetí série pokračuje v nejrůznějších vtipných scénkách, šílených situacích, parodiích i promyšleném humoru. Musím hlavně ocenit, že se autoři snaží být pořád aktuální a tak pracují s tématy, co nyní hýbou společností (politická korektnost, kryptoměny, dojde i na vakcíny i když ne zrovna na covid a mnoho dalšího), parodují i nové seriály, které získaly hodně pozornosti (především shounen parodie z předposledního dílu byla narvaná odkazy na novinky, ale i klasiku), zkrátka pořád se snaží držet krok s měnící se dobou (i když umí zahrát i na nostalgickou notu) a hlavně si z toho všeho dělat přehnanou legraci. Nic tu není svaté, nic není tabu a tak je vše stále relativně svěží a přináší i takové pohledy na věc, jaké by nikoho normálního třeba ani nenapadly. Na druhou stranu SPOILER vystavět pointu vtipu třeba na tom, že roboti snažící se o vtip nejsou vtipní může znít zajímavě, ale třeba zrovna tahle část nebyla (nečekaně) skoro vůbec vtipná. KONEC SPOILERU Oni mi vůbec tihle noví robotí bráchové zrovna nějak extra nesedli. Ze začátku, když dávali všem díky své přesné statistice a strojovým výpočtům reality check, jsem se občas ještě docela nasmál, ale pak už jich bylo najednou nějak moc a většinou mě prostě nebavili. Jasně, byl to úmysl a promyšlený vtip, který já ale bohužel zrovna moc nedocením. Možná asi jen preferuji nenáročné vtipy ve stylu "Jdou dva a prostřední upad!", takže mě tu víc baví ten situační humor a věci, které hned pochopím a poznám. Také mi tu chybělo víc prostoru pro jiné mnou oblíbené vedlejší postavy. Takže co vím jistě je, že jsem si díky těm roboklukům užil tuhle sérii o něco méně, než tu předchozí, ale pořád to byla slušná jízda! 8/10 ()

Starletka

To je zase jednou WTF fest, aneb hurá za novou genderově i rasově vyváženou řadu plnou hoven, která je tak brutálně meta, že už to víc snad ani nejde. A nebo je to celé vlastně jedna velká existenciální krize? 8,5/10 ()