Stopy života

Česko, (2013–2015), 16 h 44 min (Minutáž: 45–60 min)

Petra Molnárová, Tomáš Magnusek, Vladimír Čech ml., Vlasta Peterková, Mojmír Maděrič, Michaela Kudláčková, Oldřich Kaiser, David Laňka, Adriana Bajtková, Jan Kačer, Valentina Thielová (viac)

Recenzie používateľa ForGump k tomuto seriálu (2)

Poslední sbormistr (2014) (S01E06)

Podruhé jsem sebral všechnu odvahu a podíval se na toto. No a nevěděl jsem jestli se mi to jen zdá nebo je to realita co vidím. Naprosto dramaturgicky a hlavně scénáristicky nezvládnuté, protože tolik nesmyslných vět a situací jen tak někde neuslyšíte a neuvidíte. Na tom všem je jěště smutnější to, že vycházejí z herců do kterých by to před lety opravdu nikdo neřekl. Abrhám se Šafránkovou si nejspíše řekli, že už můžou brát všechno, ale nejspíš na ně Magnusek fakt něco ví, jak jsem četl v jednom nadsazeném komentu. Nejde ale o to jak to zahráli, protože v tom problém není, ale co museli zahrát. Jich je mi opravdu líto. To samé můžeme říct o učiteli herectví Přeučilovi. Opravdu nebýt této účasti bylo by to bez hvězd, protože z protektní Brožové už se opravdu nikdo nezblázní, natož z přežraného Magnuska, který, jak jsem se dočetl, neničí jen film. Všechny tyto hlavní postavy jsou obklopeny neherci, kteří mluví jěště debilněji. Pokračovat můžeme neskutečně absurdní kamerou, již ve většině případů zdobí nesmyslné postavení anebo chvílemi zvukem. V konečném součtu 15%. ()

Svatba (2015) (S02E04)

Bydžovská a Suchánek strčili celej ansábl tohoto výrazně podprůměrného seriálu do tý největší kapsy na světě a zachránili ho před odpadem. Barrandov fikaně rozdělil díl na dvý. Ten hlavní případ nebyl tolik hlavní. Důležitý byl čas pro paní barrandoidní Soukupovou - Brožovou a aby toho nebylo málo, tak tam tvůrci šoupli barrandovského teploida Cibulku. Aneb ''nejlépe obsazený český seriál posledních dvaceti let'' HAHA ()