Stopy života

Česko, (2013–2015), 16 h 44 min (Minutáž: 45–60 min)

Petra Molnárová, Tomáš Magnusek, Vladimír Čech ml., Vlasta Peterková, Mojmír Maděrič, Michaela Kudláčková, Oldřich Kaiser, David Laňka, Adriana Bajtková, Jan Kačer, Valentina Thielová (viac)

Recenzie používateľa tsatsiki k tomuto seriálu (14)

Dívčí sen (2013) (S01E01)

Zajímavý příběh zpracovaný na mě až moc depresivně. Ale jde o velice zajímavý počin s velice příjemnými výkony herců. ()

Ašský chlapec (2014) (S01E02)

Malinko nuda oproti 1 epizodě,ale furt je to takový průměr v tv tvorbě našich tv. Ale na tv tvorbu tv Barrandov je to rozhodně kvalitní dílo. ()

Až na věky (2014) (S01E03)

Zavist uzivatelu csfd nezna mezi. Vycitat panu Magnuskovi, ze mu nekdo da 5* je na hlavu. Jsou lide,kterym se jeho filmy libi a bavi je. Me se tento dil libil a konec, ze Brabec zemrel me dostal, to jsem necekal. ()

Na plný úvazek (2014) (S01E04)

Na tv film to byl super film. Nejvíc mě bavila rozmanitost hlavní postavy a Vizner. Stopy jsou překvapivě kvalitním počinem tv Barrandov a pana Magnuska. ()

O život (2014) (S01E05)

Tento cyklus se zveda kazdym dilem. Velice pekne napsany, zajimavy a nejvic me dostal Magnusek hrajici manzela vyhrozujici sve zene. Jen Chára to kazí. ()

Poslední sbormistr (2014) (S01E06)

Velice zdarily díl. Při výkonu Přeučila jsem si vzpomněl,jak v To nevymysliš hral lichváře, připadalo mi, ze ty hajzly hraje stejne. Jinak Libuška jako chápavá žena velmi dobra i Abrhám jako ředitel školy. Jen to mohlo mít akcnejší konec. ()

Zlatá mládež (2014) (S01E07)

Velice podařený díl, hlavne díky Dejdarovi, který tomu dodal šťáu.Mohlo to byt akčnější,ale na tv film to je velmi dobré.Ale obraz docela hrozný,tvůrci neuměli asi barvit. ()

Mateřská láska (2015) (S01E09)

Zajímavě natočený příběh, ve kterém exceluje Bočanovà se Štěpánkem a Lichý. Mohlo to být akčnější, obrazy o volbě ředitele tomu ubírali hodnotu. ()

Nejhorší zánět (2015) (S01E10)

Nechapu, proc Triattlet sleduje filmy od pana Magnuska, kdyz se mu nelibi. Pribeh byl zajimavy a Pavel Soukup jako sociopat deptajici manzelku byl vyborny. Urcite za zminku stoji i vykon Terezy Brodske, ktera manzelku snazejici teror od manzela zahrala vyborne. ()

Duch silnic (2015) (S01E11)

Triatlet nezklamal. :-) Zajimavy pribeh, v kterem exceluje Fiala. Mozna mohl byt trosku akcnejsi, ale i tak byl dobry. ()

Derniéra (2015) (S02E01)

přiznám se, že Rafael a Zuzana Stírští mě neoslovili, ale Labuda, Brožová či Pilarová, Brodská mě velice svýmy výkony zaujali. Celé stopy jsou propracovanější, lépe natočené, plus jsou zde přidané vnitřní hlasy hlavní hrdinky Kelerové, takže je to spestření pro diváka. Celé to bylo velice zajímavě napsané a zahrané. ()

Tatínek (2015) (S02E03)

Sice zdařilý díl, v kterém exceloval Prachař, mohli historii vztahu Prachaře a Rybové více rozehrát, ale i tak předvedli dobrý výkon.Sobota zde ukázal, že není jen komediální herec a zvládne bez problému i vážnou roli. Bohužel to dramaturga nevidělo. Jsou tam věci, které by se v reálu nikdy nestaly. ()

Svatba (2015) (S02E04)

Velice zdařilý díl, první část je taková roztahaná, ale druhá je zaměřená na děj kolem nevěsty Bydžovské a je to velice zajímavé. Suchánek tu ukazuje, že není jen komediální herec, jen si myslím, že slovo Piča ve 20.hod.není vhodné. Příběhu, v 1 díle, škodil děj kolem Kellerové a děj z nemocnice, ale i to se ve výsledku dá přežít a všichni tady odvedli profesionální práci. ()

Poslední návrat (2015) (S02E06)

Triatlet se svými komentáři mířícími proti Magnuskovi nezklamal. Tento díl Stop života je nejlepší věc, kterou pan Magnusek natočil. Skvěle zahraný příběh, který je i výborně napsaný, dokonce i dialogy jsou pěkně napsané, což není u Stop vždy pravidlem.Výběr Petra Cempera do hlavní role byl od režiséra skvělý tah. A Petr Nárožný tu také exceluje, stejně tak tuto dvojici výborně doplňuje Brožová. Navíc je film okořeněn o herecké legendy Zdenu Studenkovou a Gabrielu Vránovou. Hodnotím jen první díl z druhého Barrandov udělal Barrandovskou ordinaci a to by hodnocení velmi ublížilo. ()