Karolína právě vystudovala střední ekonomickou školu a poohlíží se práci. Brzy ji osloví nevlastní strýc, vedoucí státního podniku. Díky němu se bez zkušeností stává ve dvaceti letech managerkou vlastního kreativního týmu v podniku. Naivně si myslí, že ji kolegové přijmou, ovšem realita je jiná. Starší kolegyně ji zcela pochopitelně nenávidí kvůli jejímu vzhledu, kariérnímu postupu bez zkušeností a vzdělání. Pro starší kolegy je pouhým snadno dostupným objektem jejich sexuálních choutek. Nešťastná z podnikové prostituce i nešťastné lásky se rozhodne ukončit svůj život... (TV Barrandov)

Stanley

Nadějný námět v totálně amatérském zpracování, které devalvuje jakoukoli míru příběhové důvěryhodnosti a divácké koukatelnosti. Těžko věřit, v čem všem můžou figurovat "áčkoví" herci, kteří tak zaprodávají své tváře materiálu s kvalitami příspěvku z časopisu Chvilka pro tebe. ()

jolly.rose

Odpad si to určitě nezaslouží. Mám pocit, že někteří už nejsou schopni Magnuska vnímat jinak než jako odpad a nejsou schopni se na jeho počiny dívat nestranně. Dala bych asi za tři, ale ta příšerná nevraživost ve mně vyvolává naprosto opačné emoce, Navíc mě zde velmi překvapila Simona Chytrová, kdy snad poprvé jako herečka byla pro mě přesvědčivá. Asi by neměla už hrát pod taktovkou svého manžela, tam hraje opravdu přes závit. ()

Tosim

Po letech jsem si troufl na něco, v čem má prsty Magnusek. Částečně to bylo i proto, že profesionálové z televize (byť té nejhorší u nás), mu poskytnou určité zázemí a nebude to tolik diletantské. V tomto případě to šlo, vizuál je sice jak před dvaceti lety a kýčovitá hudba občas přehluší dialogy, největší problém je ve vedení herců a ději. Mnoho scénářů psal Jan Cimický, který má na kontě detektivky i jiné knihy, ale všechny ty příběhy na mě působily jako moralizující historky - o chlapci z maloměsta, který nezvládl pěveckou soutěž, o holce z vesnice, která jede pryč za prací, zadluží se a pak je není schopná splácet dluhy. Navíc mnoho zápletek "se tak nějak vyřeší" - agresor z domova důchodců zemře a již nemůže nikomu škodit, vyděrači, co zkorumpovali starostu, se oběsí. Přežít se to dá kvůli některým představitelům, kteří tu podprůměrnou až lehce nadprůměrnou hrůzu "přehrají" (Abrhám, Dejdar). Nuda, šeď, Magnusek, víc netřeba. ()

triatlet odpad!

Příběh má dva klady: stopáž se vejde do hodiny a Magnusek nezpívá. Další Magnuskovy aktivity -"režie", "scénáristické úpravy" a "ultraherectví" jsou na posezení s psychiatrem. Pětihvězdičkoví hodnotitelé - erik1996, lucky99, blboun09 a spol.- založili čistě náhodou účet v listopadu 2014 a Magnuska považují asi za génia. Argumentovat ještě asi neumí. Televizním parodiím zdar :-D ()