Antologický seriál, který se zaměřuje na různé postavy napadené šíleným sériovým vrahem Mickem Taylorem v australském vnitrozemí... (Filmbox)

LIVINGDEAD

Miluji seriálové horrory a zbožňuji WOLF CREEK. Navíc John Jarratt je skvělý úchylák :-) Těším se na další díly. ... Tak nějak po tom 4. díle už nějak zaspávám... Čekal jsem pomstu ve stylu "Plivu na Váš hrob", ale tahle kráva je mimo. 60% Tak máme tu 2. sérii a ta je skvělá, napínavá - 80% a doufám, že bude i další série :-) ()

J*A*S*M

Greg McLean nebyl tento rok ve formě. Jednak znechutil otřesně nudnou a nezjímavou blumhousáckou The Darkness, jednak roztáhnul svůj klíčový projekt Wolf Creek do otřesně nudného seriálu. Transformace slasheru, který stojí na chrismatickém záporákovi, do šestidílného krimi seriálu, přičemž veškeré scény s Jarrattem se mohly stihnout natočit zhruba tak za jeden den, to je jeden z nejdebilnějších nápadů poslední doby. ()

BlackHood

Někteří tady kritizují, jaká to byla nuda, a jak je hlavní hrdinka pitomá. Tito uživatelé totálně nepochopili smysl tohoto seriálu. Neměla to být akční jízda, ale silný atmosférický snímek, o holce, které lovec zabil rodiče a malého brášku. Atmosféra ze seriálu je celou dobu napjatá a originální. A hlavní hrdinka je sympatická a přežívala v Austrálii celkem obstojně. ()

dubinak

Proč z tohohle neudělal McLean jen další film Wolf Creek a prděl se s šestidílným seriálem, který pak zeje prázdnotou s malým množstvím akce a velkým množstvím zbytečných postav, to fakt netuším. První díl jsem mu to ještě žrala, druhý možná taky, ale když se po třetím díle dělo absolutně něco jiného, co ani nesouviselo přímo s příběhem a lovem Micka Taylora, řekla jsem si, že lepší už to asi nebude. A nebylo. Je tam jen zbytečně moc linií s vedlejšími postavami, které se ještě stihnou douzavřít, než se vůbec dostaneme do zdárného a nejvíce očekávaného finále, kde si to má malá blondýna vyřídit s Mickem. Chování té hlavní hrdinky mi taky dost vrtalo hlavou, takže ani v závěru nepředvedla nic velkého. Taky se tady hrálo dosti na city. Mně se líbilo, když jsem Mickův motiv neznala a on jen bezhlavě zabíjel, koho potkal. Tady už se jednalo jen o vyplnění dlouhého času zbytečnými flashbacky. Popravdě jsem přemýšlela spíše nad dvěma hvězdami, ale zatím si to nechám uležet. Žádná sláva. ()

Tuxedo

Po slušném rozjezdu divák zařízne, protože Mick přestane zařezávat lidi. Fajn nápad přepnout do rape/revenge flicku a seriálový formát využít k pozvolné proměně ústřední oběti v odhodlanou lovkyni. Jenomže přibývají vedlejší postavy a dějové linky, které mají vyplnit ten zhruba 5 a půl hodinový čas. Velmi dlouho se tvůrci kodrcají k finále, které ani nestojí za to. ()

• Zmíněna karosa B 741 byl městský kloubový autobus vyráběný společností Karosa Vysoké Mýto v letech 1991 až 1997. (Duoscop)
  • Tato epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)
  • V úvodních titulcích hraje „Land Down Under“ od Sabriny Schultz. (Duoscop)