Sabrinina děsivá dobrodružství

• USA Chilling Adventures of Sabrina
USA, (2018–2020), 34 h 52 min (Minutáž: 50–64 min)

Hudba:

Adam Taylor

Kiernan Shipka, Ross Lynch, Lucy Davis, Miranda Otto, Chance Perdomo, Michelle Gomez, Richard Coyle, Jaz Sinclair, Tati Gabrielle, Gavin Leatherwood (viac)

Recenzie používateľa Lenka.Vilka k tomuto seriálu (5)

Kapitola první: Říjnová země (2018) (S01E01)

Myslím, že první díl rozhodne, zda budete sledovat dál. Protože buď jste buď starý (a pamatujete si tu vtipnou Sabrinu a možná jste i četli knihu, check, check) nebo jste mladý (rozhodně ne u mě check). Ale uznávám, že mě to bavilo, protože Sabrina to hlavní už ví. Díky tomu se ušetří kecy kolem a můžeme jít do hlavního děje. A ok. Ne že bych se z prvního dílu něco dozvěděla, ale to je dobře. Náznaky super. Jediné, co mi vadilo byl konec dílu. Usekla bych v záběru na hosta a vyřčení jeho jména. Ta minuta navíc působila vážně divně. A jelikož narozumím kameře, napíšu to jako tatar. Bylo dost rušivé, když bylo během záběru na hovor dvou postav z pohledu té jedné "rybí oko", ale ne celou scénu. Pokud to není chyba, ale jaké si skryté umění, sorry, nechytla jsem se :( ()

Kapitola druhá: Temný křest (2018) (S01E02)

Ok, takže rybí očko mě bude provázet hodně dlouho, jo? Dík za info ;) ♥︎ Ale teď k dílu. Hodně dobrý. První polovina teen kromě té šachty. To bylo vtipný. Druhá polovina fakt děsivá. Čili je rozhodnuto. Oni Sabrině pokoj nedají. Vážně jsem zvědavá, jak to házení klacků pod nohy rozvedou, aby to nezačalo nudit. Ale zatím ok. Víc než ok :) ()

Kapitola třetí: Zkouška Sabriny Spellmanové (2018) (S01E03)

Nebylo toho na jeden díl moc? Sympatická je mi civilní linka ze školy. Už minule to začalo s tím knižním indexem. Nevím, čeho tím chtějí autoři dosáhnout, ale je mi to sympatické. Protože index je na jejich školách běžný. Kort když se baví o knize, která si tím nedávno prošla. U soudu to bylo skvělé. Navíc se mi líbila ta vychytávka v lese. "Budeš hledat moje znaménko?" :D už všichni běží do lesa? ()