Sabrinina děsivá dobrodružství

• USA Chilling Adventures of Sabrina
USA, (2018–2020), 34 h 52 min (Minutáž: 50–64 min)

Hudba:

Adam Taylor

Kiernan Shipka, Ross Lynch, Lucy Davis, Miranda Otto, Chance Perdomo, Michelle Gomez, Richard Coyle, Jaz Sinclair, Tati Gabrielle, Gavin Leatherwood (viac)

Recenzie používateľa KM Phoenix k tomuto seriálu (8)

Série 1 (2018) (S01)

Po první sérii jsem celkem v rozpacích jak hodnotit. Díly jsou dost nevyvážené a přijde mi, že tvůrci se ještě nerozhodli pro jednotnou formu a stále tápou ohledně toho co by tento seriál měl vlastně být. Má se jednat o černou komedii, seriál ze střední či fantasy? Zatím je z toho takový divný hybrid Buffy a Charmed. Což by snad ani nevadilo kdyby si seriál konečně našel ustálenou podobu. Kromě toho mám velké výhrady ke scénáři a obecně chování postav, které je v mnoha případech naprosto debilní či těžko uvěřitelné, případně obojí. A týká se to prakticky bez rozdílu všech, chvílemi jsem měl pocit že některé postupy bezskrupulózně obšlehly ze seriálu "The 100". Stejně jako tam, jsem i tady chvílemi žasl nad zvraty v ději i v postavách. Přitom chvílemi to ani nevypadá tak špatně, ale poslední čtyři díly to dost zazdily. ()

Šestnáctá kapitola: Blackwood (2019) (S02E05)

Je dobré, že se objevil Ray Wise v roli anti-papeže, ale škoda, že nebyl v seriálu častěji, rozhodně by to prospělo. ()

Kapitola dvacátá: Valčík s Mefistem (2019) (S02E09)

Dva obouručáky na zádech nejsou úplně praktické, a opravdu to nejsou ostré zbraně, jak se tu snaží naznačit. Nicméně to hudební číslo bylo dost over the top a The End od The Doors to rozhodně nevytáhnul. ()