Deep State

Veľká Británia, (2018–2019), 14 h 8 min (Minutáž: 47–58 min)

Hudba:

Harry Escott

Mark Strong, Anastasia Griffith, Joe Dempsie, Karima McAdams, Lyne Renee, Alistair Petrie, Adrien Jolivet, Yves Aubert, Amelia Bullmore, Paul Cawley (viac)

Gogo333

Z popisu to vypadalo slušně, navíc velké lákadlo byl Mark Strong. Provedení bylo průměrné, celkově mě to nijak extra nezaujalo a občas i nudilo. Chyběla tomu pořádná atmosféra a silnější příběh. Díky nízkému počtu epizod jsem to dokoukal, ale s druhou sérii už pokračovat nebudu. ()

iXtr3m3

Takto to dopadne, keď nalákajú divákov na hviezdne meno Marka Stronga a potom ho držia pri zemi tak, že to až pekné nie je. Keď som naviac zistil, že v druhej sérii už nehrá, tak som sa na to vykašlal, pretože jeho filmový syn ma vôbec nezaujíma. ()

Morholt

Agent MI6 ve výslužbě Max Easton žije poklidně ve Francii s manželkou a dvěma dcerami, když ho kontaktuje bývalý nadřízený s tím, že jeho syn, taktéž agent, se ztratil kdesi v Íránu. Pouhá záchranná akce se celkem záhy mění ve vysokou hru tajných služeb, která brzy začne ohrožovat nejen Maxe, ale i celou jeho rodinu. Tohle mě bavilo. Mark Strong se pro podobné role narodil a tady se mu dařilo ve všech rovinách, které jeho postava obsáhla. Samotná zápletka je výborně vymyšlená, tvůrci se neuchylují k nesmyslným kombinacím a díky tomu příběh působí důvěryhodně, což umocňuje i samotný závěr. Vyprávění má spád, akce není přestřelená, ale "jen" dostatečně výbušná a snad žádná z postav se ani na moment nechová idiotsky. Takovéhle špionážní záležitosti si nechám líbit. 100% ()

sadlokan

Ehh.Tak nějak nevim esli je větší konspiračka jak “Deepest state”střelí US.ARMY předražený bagančata,nebo že se přistřelí tři vořežpruti a jednu jim takovou natankujou že voni si ty miliardy zatim rozmyslej.Druhá sérka vygeneruje šéfa vod šéfa světa,jinak stejnej mustr. ()

Mamlas

1️⃣ První série tohoto agentího seriálu začíná trochu nepřehledně a zmateně. Někde uprostřed je to pak i zajímavé a dává to trochu smysl. V posledních dílech to naopak ztrácí drive. Skoro všichni účastníci jsou zde šmejdi, lžou, kecají a hledí si jen svých zájmů. A tak se to pořád různě převaluje až do konce. A bez té pitomé manželky hlavního hrdiny to mohlo být lepší a tak o 2 díly kratší. (25%) 2️⃣ Druhá série se prolíná s první a je jí filmařinou a příběhem podobná. Bohužel se autoři tentokrát rozhodli, že 3/4 stopáže budou okupovat otravné vykecávačky, rodinné záležitosti a mezilidské vztahy. Postavy jsou navíc méně zajímavé než v sérii první a tvůrci docílili toho, že mi byly brzy všechny úplně ukradené. Jediným rozptýlením tak mohlo být, že se tam někdo s někým rozstřílí. Jedno kdo s kým, ale aspoň nějaká aktivita. To se bohužel skoro vůbec nedělo. (8%). ↘️ Celkem za obě série. (17%) ()