Nevinný - Série 2

(séria)
Dráma / Mysteriózny
Veľká Británia, 2021, 3 h 20 min (Minutáž: 50 min)

Podezření, zrada i hledání pravdy. Druhá řada britského mysteriózního seriálu Nevinný odhaluje skryté motivy a nečekané obraty ve snažení Sally osvobodit se od nespravedlivého obvinění... Šestnáctiletý Matty je nalezen mrtvý a učitelka Sally Wrightová se ocitá na lavici obžalovaných, nespravedlivě obviněná z vraždy studenta, se kterým měla udržovat poměr. Přestože byla dosud bezúhonná a nenašly se důkazy, že by v den vraždy byla na místě činu, je Sally většinovým výrokem odsouzena k patnáctiletému trestu za čin, který nespáchala. Díky novým důkazům je propuštěna na svobodu, aby zjistila, že přišla úplně o vše. Sally se spojuje s vrchním inspektorem Braithwaitem a společně se vydávají pátrat po skutečném vrahovi, aby jednou provždy očistila své jméno, prokázala svou nevinu a odhalila temnou pravdu o tom, kdo stojí za Mattyho smrtí. (Voyo)

Mamlas

Postarší ženskou pustí z vězení, protože asi nezabila jakéhosi náctiletého kluka. Po návratu na vesnici to má ženská blbé, neb se místňákům více pozdávala původní verze, že ho zabila i s ním měla sex. Tak pak následuje špetka detektivky a jinak nekonečné drámíčko, kdy se postavy skoro celé 4 díly vykecávají ze svých pocitů a řeší své problémy. Šnečí tempo, nuda, kecy, naprostou většinu stopáže jsem popřeskakoval. (17%) ()