Co se Tachubana Ritsuko pamatuje, její matka jí vždy dávala ochranné amulety. Připadalo jí to jako neškodná záliba. Jenže jednoho dne se ukáže, že to nebyl pouze rozmar, ale jistý účel. Když se totiž Ritsuko dostaví jedno pondělní ráno do školy, čeká ji na nástěnce vyvěšený nepříjemný vzkaz. Je nařčena z porušování školních pravidel, a proto se má dostavit za prezidentem studentské rady a idolem všech možných dívek Kaginukim Remem. Jenže Rem není jen obyčejný student a ve skutečnosti mu jde o mnohem víc, než jen pokárání nezbedné studentky. Pokusí se Ritsuko očarovat, ovšem bezvýsledně. Rem a jeho skupina však nejsou jediní, kdo má na rodinu Ritsuko najednou spadeno a tak, když se dívka vrátí po škole domů, najde všude nepořádek a uvnitř tři zloděje, společně se zraněnou matkou. Než se jí však podaří zavolat policii, veškeré známky násilí, společně s její matkou, zmizí. Ritsuko postupně zjišťuje, že svět, který doposud znala, má i svoji temnou stránku, plnou démonů a magie a že se i mezi jejími spolužáky nachází několik uctívačů Ďábla. Co se stalo s dívčinou matkou? Proč se o ni najednou zajímají démoni? A co je vlastně ten zakázaný grimoire? (EMIA)

janovrom

Myslím, že nemám nárok tohle hodnotit po jednom díle. Ale moje doporučení zní: nemá smysl to sledovat. Možná už jsem toho viděl tolik, že v porovnání s čímkoli jiným to vážně stojí za prd. ()