Kadeřnictví

Malé kadeřnictví nedaleko rušného centra je plné lidských osudů. Co účes, to příběh. Místo, kde se řeší ty nejzásadnější otázky života.  Otevřeně s nadsázkou s vámi hrdinky seriálu sdílí své životní výhry i prohry. (Stream.cz)

Recenzie používateľa Likan7 k tomuto seriálu (4)

Kadeřnictví (2018)

Stream vždycky produkoval dobrý seriály. Krátký, vtipný, vážný, trefný, perfektně zpracovaný. O to víc mě zaráží rozhodnutí natočit Kadeřnictví. Jana Krausová je sice krásná i v jejích letech a přítomnost "vipky" Sandry Černodrinské seriálu ve druhé řadě pomohla, na prostoru šesti minut je bohužel téměř každý vtip nebo vážnější situace utlučena hned v zárodku, následují totiž titulky. Kde Semestr nebo Blaník exceluje, tedy na chytrém, chytlavém humoru a příběhu na minimálním prostoru, tam Kadeřnictví dostalo totálně po držce. ()

Série 1 (2018) (S01)

Moc nerozumím co tím chtěli tvůrci říct. Na komediální seriál nemají herečky talent a na miniprostoru šesti minut se nestihne téměř nic rozehrát. Některé díly jsou snesitelný, ale i tak doufám, že ve dvojce se Stream poučí a vylepší všechno, protože to je potřeba. ()

Je mladší milenec lepší? (2018) (S01E01)

Co tím chtěl básník říct? Krátké, nevtipné, prázdné. Takhle to bude všech 40 dílů? ()

Série 2 (2018) (S02)

Od první řady jsme se neposunuli vůbec nikam. Postava Sandry Černodrinské sice seriál trochu provětrala a některé díly jsou alespoň průměrné, stále nevím, jestli to měla být situační komedie, nebo poradna alá rubrika v Bravu. ()