Kadeřnictví

Malé kadeřnictví nedaleko rušného centra je plné lidských osudů. Co účes, to příběh. Místo, kde se řeší ty nejzásadnější otázky života.  Otevřeně s nadsázkou s vámi hrdinky seriálu sdílí své životní výhry i prohry. (Stream.cz)

slunicko2 odpad!

Při čekání v šatně během natáčení jednohvězdičkových seriálů si holky zaimprovizovaly a trochu se vyblbly. 1) Anebo někdo pečlivě vybral všechnu vatu z nekonečných seriálů a sestřihal ji dohromady._____ 2) Pokud toužíte po serióznějším rozboru, přečtěte si, co píše komentátor xxmartinxx (hodnotil odpad). ()

zdepapepa

Není žádným tajemstvím, že jsem viděl a oblíbil si dost seriálů, kde se to jen hemží hlavními ženskými hrdinkami - Sex ve městě, Gilmorova Děvčata nebo třeba Čarodějky a nejnověji Lizzie Bennet Diaries. Nic z toho není ale work-com. Ale například Parks and Recreation je, shodou okolností taky s kvalitním ženským castem. Ovšem kde Parks and Recreation exceluje (byť hlavně od druhé a zejména třetí série dál), tam Kadeřnictví stále strádá a kdyby se dočkalo pokračování, rád bych tuto změnu viděl. Jedná se hlavně o zapracování zákazníků do aktuálně probíraného tématu (což jsem zaznamenal snad jen jednou). Právě díky opakovaným scénám s různými doslova "charaktery" nabylo v mých očích Pawnee z P&R dojmu skutečného města a i zde bychom mohli mít televizně-realistické kadeřnictví s víc než jen jednou (viditelně a slyšitelně) pravidelnou zákaznicí. Místo toho teď by ústřední cast mohl stříhat třeba psy a vyšlo by to úplně nastejno. Postavy věrně napsané jsou, denně s takovou Marikou, Radkou nebo třeba Anetou přijdu do styku. Ale klidně by postavám mohlo být dáno víc rozměrů, zájmů, osobnosti. Ale to už jsem zpátky u srovnávání s Parks & Recreation. Což se Kadeřnictví bohužel být nesnaží. To jde vyšlapanou cestičkou klasických českých seriálů, kde se sice tváří, že bude výživný vývar humoru, životních lekcí a emotivních momentů, místo toho tu ale máme klasickou dramedy vztahovou polévku z pytlíku. ()

Tommassi3

Zase jednou pěknej slint !! Asociace s Neymarovým letošním spaghetti účesem je nasnadě, trapas na který se nedá koukat a který následně budí posměch.. Další fantastická řachanda z vaší Ulice na rohu Růžové zahrady.. Arichtev a spol nezvládají timing, pointu, více než rozmazané charaktery, natož smysluplné dialogy, a tak tohle Kadeřnictví platí snad jen za jalové pásmo skečů.. ()

milwaukee odpad!

Pagáčová. To je opravdu taková herečka, jako já jaderný fyzik. Utrpení mě obklopovalo a muka pekelná mě uchvátila. A pokud nám chce Bizar Arichtěv sdělovat, že Češi mnoho nevědí ze své historie, tak by mě zajímalo, kde na takovou kravinu přišel. Jestli dělal průzkum mezi diváky Kadeřnictví, tak bych se snad ani moc nedivil. A ještě jedno upřesnění. Bulhar není národnost, ale vlastnost. ()

Olík

Nějak jsem si doposavad vegetoval na své soukromé planetě, kde všichni obyvatelé žili v přesvědčení, že internetová televize má být něčím mladistvím, pokrokovým, zkrátka nezaprděným. Tak kurňa proč zkrácená verze Novácké Ulice?????? Ale jo, asi Chápu. Internet není jenom pro nás mladé duchem (vtip) a rozumím marketingovému tahu Streamu zacílit na další cílovou skupinu. Každopádně tohle je hodně NIC. Prázdná slova, prázdné charaktery, prázdné situace…..prázdno před obrazovkou. Jasně, tenhle krátkometrážní ondulace nebyla primárně točená pro mne a mnou podobné, každopádně i seriál pro ženy jde udělat, tak že muž raději nejde dobrovolně žehlit kapesníky. ()