TY

• USA You
USA, (2018–2024), 39 h 24 min (Minutáž: 42–58 min)

Predloha:

Caroline Kepnes (kniha)

Hudba:

Blake Neely

Penn Badgley, Elizabeth Lail, Victoria Pedretti, James Scully, Shay Mitchell, Luca Padovan, Ambyr Childers, Nicole Kang, Jenna Ortega, Carmela Zumbado (viac)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (40)

Pilotní díl (2018) (S01E01)

Pro mě absolutně nenápadný blesk z čistého nebe. Skrytá seriálová pecka, od které se teďko jen tak netrhnu. ()

Poslední fajn kluk v New Yorku (2018) (S01E02)

Výborná psychárna se skvělou ústřední dvojicí, která hraje tak přesvědčivě, abyste jí z jedné strany fandili jako spřízněným duším a aby vám na druhou stranu kvůli tématu celého seriálu vůbec nešla spojit dohromady. ()

Možná (2018) (S01E03)

Hvězdy si pro sebe krade hlavně rafinovanost scénáristů, kdy se nejrůznějšími oblikami pokaždé podaří Joeovi skvělě vybruslit ze sebeočividnějších tíživých situací, viz objednávka potřebného náčiní. ()

Kapitán (2018) (S01E04)

Family drama nepřineslo žádný svěží vítr, ale rozbouralo spoustu dosavadních podezření a veškeré vyhrocené situace nedovolily divákovi byť na vteřinu odvrátit pozornost kamkoli jinam. ()

Život s nepřítelem (2018) (S01E05)

Benji byl slabý odvar oproti Peach. Až je škoda, že se dá celkem dobře prokouknout, že její nadvláda už nebude mít dlouhého trvání. ()

Bláznivá láska (2018) (S01E06)

Hrozivě dlouho jsem nenarazil na seriál, na kterém bych si vybudoval tak mocnou závislost. Už teď mě děsí, jak málo dílů YOU zatím čítá. ()

Všeství (2018) (S01E07)

Po tom, co jsem poznal postavu Beck, si už nikdy u žádné holky nebudu stěžovat na její náladovost. ()

Jsem tvůj, kotě (2018) (S01E08)

Sice se dostavuje mírný pokles, zároveň se ale blížíme k očekávanému konci, kdy možná bude muset Joe ještě zasáhnout trochu obdobně jako v případě Benjiho nebo Peach. A na to vyloženě čekám. ()

Candace (2018) (S01E09)

Na tomhle seriálu je vlastně nejlepší to, že se nedá žánrově zařadit, přesto přímo tento díl donesl tu řádnou kriminální satisfakci, až mi bylo líto, že se napětí kolem zmizení Candace neroztáhlo do vícero částí. ()

Modrovousův zámek (2018) (S01E10)

Na první sérii byly jistojistě nejlepší momenty, kdy docházelo k ironickým a posléze až smrtonosným střetům Peach a Joea, ale i s vyvrcholením celé řady jsem spokojený a těším se, co za změny přinese nový začátek v L.A. ()

Nový začátek (2019) (S02E01)

Přibyly podněty opravdu dávat pozor a chvílemi i přemýšlet, i tak mi ale nepřijdou žádné hrátky s mozkem tak intenzivní, abych s přehledem házel pětky jako ve většině první sezóny. ()

Jen na okraj (2019) (S02E02)

Jsem rád, že i když celý seriál stojí na vztahových problémech, tak se nejedná o žádnou romanci pro teenagerky, ale o pořádné reallife drama, které si kvůli hlavnímu hrdinovi a jeho nesympatickým múzám dost možná oblíbí především mužské obecenstvo. Což můžu jedině potvrdit. ()

K čemu má člověk kamarády? (2019) (S02E03)

Chvíli mi trvalo se zamyslet nad tím, jaká z obou sérií disponuje lepšími vedlejšími postavami a pomalu mi připadá, že se mi všechny ty tajemné charaktery města andělů zamlouvají více než poměrně nevyužité potenciály postav Velkého jablka. ()

Hodný, zlý a Hendy (2019) (S02E04)

Trochu čekaně nečekaný zvrat, který dle všeho určí směr zbytku celé série. Je fakt, že příběh potřeboval trochu víc nakopnout a propojení s předchozí sezónou je jedině k dobru. ()

Hezký wellkend, Joe! (2019) (S02E05)

Díl o tom, že každá špatnost z minulosti nás může velmi snadno dohnat. Postava Fortyho se mi přestává zamlouvat, bez něho bychom ale neměli Candace. A s tou to teďko začne být zábava. ()

Sbohem buď, králíčku můj (2019) (S02E06)

Oceňuju zpestření prostřednictvím vzpomínek na Jamese, se kterým jsme doposud měli čest jen zásluhou vyprávění. Některé linky se nám začínají už příliš kombinovat, přesto ale seriál stále žeru. ()

Ex-istenciální krize (2019) (S02E07)

Cynické sesterské duo Ellie a Dellilah mi ze začátku moc nesedělo, starší z dvojice ale postupně získala více prostoru a veškerý můj fokus jde teďko na její postavu. ()

Strach a hnus v Beverly Hills (2019) (S02E08)

Forty mě štve čím dál tím víc. Doufám, že Joe stihne do konce sezóny ještě zařádit v dexterovském stylu. Možná jsem sadista, ale každá zdejší smrt dělá seriál o mnoho zajímavějším. ()

P. I. Joe (2019) (S02E09)

Překombinovanost, kterou jsme ale ochotni slupnout a potlačit možné náznaky stížností. Oceňuju hravé názvy dílů, které jakoby parodují známé hollywoodské kousky. ()

Láska nebeská (2019) (S02E10)

Nemám moc páru, jak se dá na ono vyvrcholení navázat, nicméně jsem s koncem poměrně spokojen, především proto, že se v průběhu celé série dostavilo víc "death countů" než v kdejakém samozvaném hororu. A pro ty morbidní okamžiky jsem si nejen Joea/Willa, ale celé YOU dost oblíbil. U třetí sezóny rozhodně budu. ()

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

22.04.2021