TY

• USA You
USA, (2018–2024), 39 h 24 min (Minutáž: 42–58 min)

Predloha:

Caroline Kepnes (kniha)

Hudba:

Blake Neely

Penn Badgley, Elizabeth Lail, Victoria Pedretti, James Scully, Shay Mitchell, Luca Padovan, Ambyr Childers, Nicole Kang, Jenna Ortega, Carmela Zumbado (viac)

Recenzie používateľa YumiOkami k tomuto seriálu (12)

TY (2018)

✧ 𝟏. 𝐬𝐞𝐫𝐢𝐞 - 𝟸𝟾.𝟷𝟸.𝟸𝟶𝟷𝟿 // 𝟐. 𝐬𝐞𝐫𝐢𝐞 - 𝟹𝟶.𝟷𝟸.𝟸𝟶𝟷𝟿 // 𝟑. 𝐬𝐞𝐫𝐢𝐞 - 𝟷𝟽.𝟷𝟶.𝟸𝟶𝟸𝟷 // 𝟒. 𝐬𝐞𝐫𝐢𝐞 - 𝟿.𝟸.𝟸𝟶𝟸𝟹 ✧ joe goldberg je seriovy vrah a stalker. ma tendenci chranit svoji vysnenou zenu, protoze jeho matka ho nikdy neochranila. posedlost prameni z jeho detstvi, kdy zastrelil pritele jeho matky a pote byl presunut do detskeho domova. odtud si ho prevzal kruty a prisny majitel knihkupectvi, ktery joea casto zamykal ve sklenenem boxu, kam nejdrive patrili jen vzacne knihy, nicmene pak ho joe zacal vyuzivat i pro jine ucely. jeho stalkovani mu usnadnuji socialni site. jevi se jako “dokonaly muz”, ale ve skutecnosti to je nemocny clovek, jenz nevi, ze to co dela, je spatne… — beck jsem nemela vubec rada; prvni serie se mi nezdala nudna, avsak vic jsem si oblibila serii druhou. love quinn ve treti serii prepla z airplane modu do psycho modu a oficialne se z ni stala seriova vrazedkyne (chudak henry :D)! rodinny zivot proste neni pro joea. a ani nebyl pro love. jsem hodne zvedava na ctvrtou serii. 🧢✨ UPDATE: 4. série nebyla nic moc, nicméně konec potěšil! ()

A žili šťastně až do smrti (2021) (S03E01)

joe a love se nikdy nepouci… 🪓 prijemne me taky prekvapila hudba od blakea neelyho, ktery skladal i pro muj dalsi oblibeny serial (the mentalist, r. 2008). ()

Madre Linda pátrá (2021) (S03E04)

jeden problem se vyresi a pak se ukaze ten dalsi.. ()

Do lesa (2021) (S03E05)

ta love me pekne sere… a joe je zas ve svym zivlu :D ()

Swingování (2021) (S03E08)

Our love language is violence.” … hodne zvrhlej dil 😩🙏🏻 manzele quinn-goldbergovi si chteli uzit swingers party, nicmene jim to moc nevyslo.. ()

Varovný signál (2021) (S03E09)

I have some fucking weirdos in the basement.” … joe ma novou posedlost (jak necekane!) a love se snazi ochranit svoji rodinu. je to hodne napinavy, jen se trosku desim posledniho dilu.. ()

Co je to láska? (2021) (S03E10)

joe a love jsou pryc a ja se tesim na 4. serii! henryho osud mi pripomnel ten harrisonovův z dextera, ale aspon vyroste v milujici rodine ♥️ ()

Série 4 (2023) (S04)

!!!SPOILERY!!! nejslabší série. londýn byl otevřenější než madre linda a joe měl možnost poznat více lidí. tentokrát mě vedlejší postavy zas tak nesraly (ve 3. sérii to bylo horší; přece jen žil na předměstí...), nicméně neměly moc zajímavé backstories. nový love interest byla kate - asi nejsympatičtější žena, do který se joe zamiloval. love bude pro mě VŽDY na prvním místě, ale kate byla skvělá. — poslední epizody byly hodně šílený. i joe byl. to se mi zdálo strašně random. nikdy nebyl na terapii. nikdy mu nikdo neřekl, že se musí jít léčit. nikdo mu nepomohl, ALE on si najednou začne uvědomovat, že je v něm "ten vrah" a že s tím musí něco dělat? já nevím, třeba nějací psychologové řeknou, jak se člověk takhle náhodně zbláznit může. jenom mně se to zdálo trošku divný. — jsem brutálně ráda, jak joe skončil. epizoda 10, posledních 20 minut; myslela jsem, že joea zabije buď marienne nebo nadia a už se mi začínala vařit krev v žilách. pak přišel zlom. vkládala jsem naděje do sery gamble (scénáristka), do caroline kepnes (autorka knih), do netflixu... doufala jsem, že joea nezabijou. A ONI HO NECHALI ŽÍT! ulevilo se mi. nechci 5. sérii. tenhle happy end mi stačí. — první část byla lepší. avšak poslední epizoda byla napínavá a konec uspokojující. zajímá mě, pokud bude další série, jak by mohli seriál okořenit. teď je z joea takový ted bundy. možná půjde konečně do vězení? kdo ví. nechám se překvapit. teď máme aspoň 2 roky klid... no more stress. uf. ()

Joe vyráží na dovolenou (2023) (S04E01)

SOPHIE: "American, are we?" SIMON: "Careful. They all have guns" JOE: "I wish." ()

Liška a pes (2023) (S04E05)

extrémně mi to na konci připomnělo dextera. sériovej vrah honí sériovýho vraha... těším se na druhou část! ()

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

22.04.2021