TY

• USA You
USA, (2018–2024), 39 h 24 min (Minutáž: 42–58 min)

Predloha:

Caroline Kepnes (kniha)

Hudba:

Blake Neely

Penn Badgley, Elizabeth Lail, Victoria Pedretti, James Scully, Shay Mitchell, Luca Padovan, Ambyr Childers, Nicole Kang, Jenna Ortega, Carmela Zumbado (viac)

Recenzie používateľa Kacitr k tomuto seriálu (11)

Série 3 (2021) (S03)

Takové ty manželské etudy. Znáte to. Jenže pak se vám z vlastní ženušky vyklube magor a vy musíte zahlazovat stopy. Z toho aby člověk bláznil ještě víc a páchal další šílenosti. Joe je vskutku profík v tom co dělá, a jeho drahá Love mu solidně sekunduje. Manželská poradna je na ně krátká a tak si to ti dva (vy)řeší po svém. Ostatně, oba mají bohaté zkušenosti ve svém oboru. Že, pane Goldbergu a paní Quinnová? ()

A žili šťastně až do smrti (2021) (S03E01)

Jo, ta manželská poradna bude asi třeba. Ti dva se k sobě hodí jak....jeden šílenější jak druhý. Předměstí na které se přestěhovali nezůstalo klidné dlouho. ()

Vzal jsem si vražedkyni se sekyrou (2021) (S03E02)

Love si to s tou frajlí, co píše na svůj blog určitě brzy vyřídí. A že by se nám Joe zakoukal do slečny knihovnice? Scéna v lese neměla chybu. Victoria si začíná pomalu (ale jistě) získávat mé sympatie. S Joem tvoří dokonalý psychopáreček. ()

Madre Linda pátrá (2021) (S03E04)

Nemůžu si pomoct, ale začíná mi to připadat trošku přitažené za vlasy. Tedy...přitaženější než obvykle. Nové postavy ani nemáme možnost poznat více do hloubky. Celé je to takové ploché a prvoplánové. Monology hlavního hrdiny už taky nejsou tak poutavé a scénáristé asi chtějí z Love udělat totálního cvoka. Jo a jen tak mezi námi, je sranda, jak je to novorozeně zasazené do příběhu jen tak okrajově. Aby se neřeklo. ()

Do lesa (2021) (S03E05)

Love mi leze krkem. Co to s tím klukem vyvádí? Tohle bude ještě zajímavé. Joe se snažil. Leč opět podlehl...Henryho má v péči babička 24/7. ()

Práce a rodina (2021) (S03E06)

Takže vnitřní monology vede už i Love? Hm. Musím ovšem uznat, že se jeví (minimálně zatím) jako zajímavější postava než Joe. I "její" dějová linka přináší více překvapení. Mám takové tušení, že s Theem to nedopadne dobře. (Je to mimo, ale je sranda, že té postavě má být devatenáct. No, ale herec je ve skutečnosti ještě o rok starší než Victoria aka Love) ()

Tady jsme všichni potrhlí (2021) (S03E07)

Swingování? Wtf. Okay. Joeovi jsem fandila a to moc. Zprvu byl ten nápad výborný - zasaďme knižního nadšence mezi lidi, kterými pohrdá. Jenže tady to táhne Love. Její psycho útoky na sousedy bez rozmyslu a Joe pak musí zametat stopy. Nevím, co jsem si představovala od třetí série. Ale tohle to nebylo. Joe a jeho charakter už nejsou tak zajímavé a kdyby neměl šáhlou manželku, bylo by to o ničem. ()

Swingování (2021) (S03E08)

Správně Goldbergu. Vaším jazykem lásky je násilí. Jednoznačně. Bizár na druhou. Ale přes všechno to Hakuna Matata a swingers o ždibec lepší než předchozích pár epizod. Rip vy dva tam dole. ()

Varovný signál (2021) (S03E09)

Joe ve svém živlu. Love nenechává nic náhodě. Je to hodně napínavé. Ten pověstný drajf je zpátky....! Jak tohle dopadne?? ()

Co je to láska? (2021) (S03E10)

What is Love? Oh baby, don't hurt me. Don't hurt me. No more…Úúú. Parádní jízda. Z toho jak si ta psychopatka brousila nůž šel mráz po zádech. Joe je ale kulišák, a vytasil své mocné zbraně. Rostlinky ze zahrádky mohou být nebezpečné. Přehnané, ale dobře vymyšlené. Už nebudu kafrat. Poslední dva díly stály za to i přesto, že tato série byla (pro mě) jednoznačně tou nejslabší. ()

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

22.04.2021