Beck jede do Connecticutu s Peach, která něco skrývá. To, jak se o ni Joe snaží, obnovuje staré vzpomínky a způsobuje nové rány. (Netflix)

Slartibarkfast

Tímto dílem scénáristé poněkud pohřbili mé očekávání a mínění o vysoké kvalitě jejich plánování příběhu. Je celkem patrné, že víceméně vaří z vody a skládají neuvěřitelnou příhodu na ještě neuvěřitelnější, až z toho vzniká nehezký slepenec zbrklých nedomyšlených zkratů a šílených náhod. Pasovat hlavního hrdinu, dřív tak ukázněného a chladnokrevného, do role ubohého chudáka, který se nedokáže ovládnout, mi přijde až moc za hranou. Jsem malinko zklamán celkovým vývojem. Uvidíme dál. ()

castor

První hádka. Vztah Beck a Joea ovlivnila i událost z Central Parku. A Peach ještě dál přilévá do ohně („Vzhledem k tomu, co mám za sebou, mužská energie během mé rekonvalescence není úplně optimální!“) a nakonec vezme kamarádku na venkov. A teprve tam se v případě velkých náhod v podobě producírování po domě budou dít věci. Alespoň pro tuhle epizodu se z toho stal nemilý slepenec zbrklých zkratů a obřích náhod. Ty jeho monology ale pořád (docela) baví. ()