Joea zaskočí Beckino nezávazné seznamování i konflikt s policií. Díky obojímu si uvědomí naléhavost situace, která si žádá řešení. (Netflix)

castor

Éra „po Benjim“ vypadá dle Joea nadějně. Jenže jestli chce získat její srdce, musí se asi zbavit každého druhého chlapa v New Yorku. Protože Beck, no, je prostě Beck. A tím pádem trochu klesáme na zájmu (alespoň já), protože se zdá býti jaksi povrchní prospěchářskou potvorou. Sice je přesvědčený, že je tou pravou, ale taky je přeci jenom inteligentní, takže v téhle otázce se mi to celé trochu rozpadá. Táborák uprostřed lesa a okolnosti kolem něj jsou už přes čáru. Každopádně Joe není žádný otazník. Palačinky může naservírovat později, teď je potřeba udělat… Beck. Teda dojem. Anebo taky ne. ()

LachtanShows

Hvězdy si pro sebe krade hlavně rafinovanost scénáristů, kdy se nejrůznějšími oblikami pokaždé podaří Joeovi skvělě vybruslit ze sebeočividnějších tíživých situací, viz objednávka potřebného náčiní. ()

chrispe

Teda Benji mi dává. Upřímně. Není mi vůbec příjemný se na to dívat. A nejen kvůli rozkládajícím se mrtvolám, to téma je na mě asi příliš. Joe má možná hezounkej xicht Penna Badgleyho, ale... ALE! A Beck? Já ji fakt nemám ráda. Tento díl jsem od půlky spíš proklikala a nejspíš se proklikám i těma dalšíma. Čistě ze zvědavosti jak to dopadne. ()