Rozpáľ to v Španielsku, šéfe!

(relácia)
  • Česko Rozpal to ve Španělsku, šéfe!
Reality-TV
Česko, 2018, 36 min

Účinkujú:

Zdeněk Pohlreich

Zdeněk Pohlreich rozpáli gril v Španielsku! Ako je známe, v krajine slnka, olivových hájov a citrusových plantáží sa dobrému jedlu a povestnej španielskej vrelosti nedá vyhnúť. Poďme sa teda pobaviť, spoznať španielsku prírodu i kultúru a, samozrejme, pochutnať si na skvelých špecialitách. Prípravu najlákavejších receptov nám potom šéfkuchár Zdeněk Pohlreich predvedie krok za krokom. (TV JOJ)

castor

Docela sympatická snaha o ozvláštnění v atraktivním prostředí. Může vykládat a krájet/sekat/potírat/míchat/restovat/flambovat/dochucovat cokoliv a stejně člověk dostane solidní chuť. Pohlreich to prostě má v sobě, ačkoliv si ho divák samozřejmě oblíbil primárně coby chlapíka s neuhlazeným slovníkem, jak brečí nad retro oblohou a fritovací kulturou. Tady nevštěpuje základy pro kvalitní fungování podniku, ale jednoduše naznačuje, že rozvařené špagety nebo vysušený losos nejsou tím, co by mělo nejen nad grilem omámit naše hosty. ()

MM_Ramone odpad!

Svojrázny kuchár Zdeněk Pohlreich je hviezdou českej súkromnej televízie Prima. Keď som ho prvý krát videl v roku 2009 v projekte "Áno, šéfe", tak som len čumel, že čo je to za exota. Zdalo sa mi ako keby Fantomas vyjebal strýka Festera do prdele a ten po deviatich mesiacoch vysral tohto namysleného vulgárneho kreténa. No ale bolo to aspoň niečo nové. Avšak všetky tie ďalšie narýchlo zbúchané pičoviny v ktorých sa Pohlreich objavil ma už vyložene srali. Tento ušmudlaný chlap sa mi fakt sprotivil. Stal sa z neho neznesiteľný odpad! ()

SOLOM.

Jeden z mála pořadů našeho plešatého šéfa, který jsem jaksi pozapomněl ohodnotit, když to běželo v TV. Zdeněk Pohlreich vařit umí to bezesporu, stejně jako ví, jak nalákat diváky sledovat jeho pořady. Tentokrát vyrazil do zahraničí, kde jsem si více užíval krás Španělska, než ty jeho kuchařské výtvory. Jako vizuálně vypadaly pěkně a některé věci bych si i dal o tom žádná. ()

6thSun

Ze všech těch použitých surovin maj u nás na rohu v sámošce možná tak cibuli (a ještě ne červenou), ale kouká se na to pěkně. ()

ostravak30

Možná je trochu škoda, že jsme ze Španělska neviděli víc než jen pár trhů a tradičních průvodů a jinak pořád stejné místo. Na druhé straně se divák dozví něco o místní gastronomii, byť je třeba dodat, že většinu receptů nelze připravit, protože Z. Pohlreich pracuje s místními surovinami, které zde nejsou vždy k dostání. Jisté oživení to ale je. ()