Nick (Tom Everett Scott), autor knihy „Nesnáším děti“, má těsně před svatbou, když se na prahu jeho domu objeví třináctiletý Mason (Julian Feder) s úžasnou hláškou: „Ahoj tati.“ Prokáže to věštec a bohužel i testy DNA. Mason byl navíc adoptován a svou pravou matku nezná. Nickovi tedy nezbývá než začít objíždět všechny své bývalé přítelkyně. Jeden by nevěřil, kolik bývalých ex je i po tak dlouhé době naštvaných. (Vapet Production)

Adramelech

Rozesmál mě hned začátek filmu. Podvodník, který se vydával za jasnovidce, byl perfektní kašpar. Námětem filmu je noční můra snad každého muže, totiž to, že se najednou odněkud vyloupne nějaký jeho netušený potomek. Komedie je místy zábavná a místy mírně slaboduchá. A ten sentimentální konec to už vůbec zazdil. Ale dostalo mě to, že hlavní hrdina hovořil o jasnovidcovu psu jako o kryse. I já bych takové zvíře označil za krysu. Jedna hvězdička za film jako takový, druhá za „krysu“. ()

Arsenal83

Ak máte od komédie také vysoké očakávania, ako zasmiať sa, ste na nesprávnom mieste. Ani nejaké vážne herectvo sa nedá čakať s výnimkou krátkej pasáže, kde sa objaví Marisa Tomei a tej by v tom čase 54 nehádal ani Nostradamus. ()