V království Neunatia, ve kterém žijí dvě ženy obtížené i obdarované silou písně, se schyluje k válce. (Netflix)

Víteček odpad!

Hloupý příběh a jedny z nejotravnějších postav, které jsem kdy zažil, rozhodně nejsou základem pro dobrý seriál. Každá postava je tady jedno velké chodící klišé a tvůrci se tak moc snažili, aby byli "quirky", až je udělali zcela nesnesitelnými. Spící sestra je absolutně zbytečná postava, která i svou apatií dokáže rozčílit. U Rinina sourozence jsem byl až do předposlední epizody, kdy se najednou začalo řešit, jak má být správným chlapem, přesvědčený, že se jedná o sestru. A bylo to vlastně jedno, protože to byla i přes svou super-uber-genialitu nezajímavá postava. Příběh se snažil celý stát jenom na tom velkém twistu, ale upřímně, bylo to spíš trapné. Ani nevím, jestli měl ten závěr něco změnit na tom velkém opakujícím se cyklu, který stejně nedával smysl. Ale bylo fakt vtipné, jak tam ti lidé byli úplně absurdně komiksově krutí, protože se to snažilo zároveň být spíš pro mládež, ale zároveň ukázat  zlo v lidech. Ani ty písně za moc nestály a nacpat tam velké přetékající výstřihy a jiné odhalené části těla u mě na dobrou známku nestačí. 15 % a už o tom nechci nikdy slyšet. Má to doslova jedinou pozitivní stránku a tou je skromná délka. I když popravdě, s více díly by to svůj příběh možná dokázalo lépe vystavět. Ale nemůžu říct, že bych o to stál. ()