Kráľovná zápasí so smrťou v púštnej oáze. Jej syn Prince sa vydáva na zúfalú cestu hľadať mýtický liek, ktorý by ju zachránil. Mladík sa čoskoro ocitne v smrteľnom nebezpečenstve, keď ho prenasleduje Warlord (James Franco) so svojou zločineckou bandou na motocykloch. Prince sa zoznámi s atraktívnou androidkou Ash (Suki Waterhouseová), ktorá má vyššie ambície, než len poskytovať sex a iné služby miestnym bojovníkom. Bude sa môcť Prince spoľahnúť na svoju novú priateľku Ash, keď sa dostane do rúk démonickej ženy, známej ako Drug Lord (Milla Jovovichová)? (TV JOJ)

Sany33

Príbeh: Nachádzame sa v postapokalyptickom svete budúcnosti, kde je najväčší frajer ten, kto vlastní robota. Mladý chalan má prioritu nájsť liek pre umierajúcu matku. Do cesty sú mu kladené ale čoraz väčšie nástrahy. Herecké obsadenie: Toto je jediná kategória, ktorú sa dá reálne hodnotiť. Ak si samozrejme odmyslíme absolútne nesympatické hlavné postavy, tak tie vedľajšie sú absolútne geniálne. Lucy Liu (nar. 1968, USA) sa snaží resetovať svoju hollywoodsku kariéru a Milla Jovovich (nar. 1975, Sovětský svaz) podľa toho čo robí na plátne ani sama neverí, že sa upísala takémuto hovnu. Prevedenie: Lacné akčné scény, lacné bojové scény, strápňovanie hereckých legiend mojej mladosti a ani vo výsledku to nestojí za nič. Všetko sa samozrejme končí sladkým happy endom. Pocity: Som na seba neskutočne hrdý. No vážne. Toto dopozerať do konca je nadľudský výkon. Najviac som mal nutkanie robiť televízor pri tom súboji v bazéne to už bol tent počin na veľmi tenkom ľade. Pridaná hodnota: Jedna smutná hviezda za Franca, ktorý sa snaží niečo uhrať aj keď s tak deravým scenárom sa to jednoducho nedá. 12% ()

Cinematrix

Už vám někdy vytekly tužkový baterky? Tak o něco míň toho vyteklo ze Suki Waterhouse, coby představitelky raněné robotice. "Krvácíš jak prase", praví k ní lékařka v podání neznámé herečky a potom jí ránu secvaká sešívačkou, aby jí nebyly vidět kabely. A hurá zpět do akce. Přestože je tu spousta dobrých herců, z jejich hereckých výkonů je znát zbytkáč po prokalené noci ve spolenosti J. Franca, s kterym bych klidně taky zakalil, ale druhej den bych se radši vyspal, než natočil tohle. Ale co už, Milla Jovovich mu za to naštěstí dala v jedný scéně přes držku, protože pravděpodobně vystřízlivěla první... Nicméně nemělo to špatné exteriéry ani kameru, takže úplnej odpad nedávám. ()

MickeyStuma

Postapokalyptický svět, jaký známe už od dob snímku ´Šílený Max´ (1979), ve kterém mladý chlapec hledá lék pro svou umírající matku. Hodně jednoduchý děj příběhu, který ve filmovém zpracování nedosahuje ani devadesáti minutové stopáže, působí, jako obyčejná povídka ničím nezatěžující diváckou představivost. Všude samý gang vzájemně se napadající, androidi v ženské podobě sloužící jen pro sexuální choutky (feministky nechť se na tento film raději ani nedívají), avšak je tu jedna pro zabíjení, která, jaký div, nečekaně obrátí, a všude nic než suchá pustina, kde si nikdy nikdo není ničím jistý. Při srovnání s předchozími postapokalyptickými filmovými počiny ze stejného prostředí, je tento snímek jednoduchý více, než je nutno. Námět naprosto bez originality, neboť jde o zpustošený svět, po ničivé válce, jehož důvodem byl vědecký pokrok. Žádné divácké překvapení se tedy skutečně nekoná. Robotika byla prohlášena za budoucnost, umělá inteligence byla oslavována jako nové náboženství a výsledkem bylo vyvrcholení deštěm bomb zasahuje celý svět. A po zkáze světa na přeživší dolehla ničivá nemoc. Dá se říct, že snímek ledasco vykrádá z toho, co tu už nesčíslněkrát bylo, což vyvolá nemalou kyselou pachuť v diváckém zájmu. A to tu je navíc ještě větší kalibr a to v podobě politické ideologie ohledně LGBT. Lesbické roboty mohla vymyslet opravdu jen hlava pomazaná. Zkrátka a dobře, tento snímek je shlédnutelný snad jen okem shovívavým a nebo jen když je potřeba nějak zabít přebytečný čas. ()

figliar odpad!

Postapokalyptická tematika má obrovský potenciál. Niekdy vo filme funguje, niekedy zase menej. Ale tu je to výstrel úplne mimo. Takéto herecké obsadenie a nič z toho. James Franco si evidentne chcel spraviť z diváka dobrý deň. V inom prípade nechápem, o čo sa mu jednalo. Film som ani nevydržal pozerať do konca ()

Olafsson

Nezáživná sračka s nesympatickým hlavním arabonegroidním hrdinou (jehož matka je Číňanka, makes sense!) s charismatem hadru na nádobí. Navíc Mill(fk)a Jovovich tady působí trapně a nepřesvědčivě. Nuda nuda nuda. Jediný co mě drželo při sledování byla šťavnatá a nádherná S(Š)uki Vodnídům v roli androidky. Na začátku nám jí ukázali jak jí panbů stvořil, ale jen zezadu, a já celej film jak to nadržený zvíře čekal na podobnej frontal. No a když si to na konci začala rozdávat s dalším šťavnatym, tentokrát židovskym, vydáním ženského pohlaví, moje touhy měly být naplněny.... Bohužel nakonec nebyly, střih a ouha najednou jsme u postkoitální konverzační romance. No, už na začátku jsem říkal že ten film je sračka... ()