The Spider Woman Strikes Back

liquido26

Gale Sondergaardová se vrací v roli Pavoučí ženy v tomto starém béčkovém hororu od Universalu. Poprvé si tuto postavu zahrála ve filmu Sherlock Holmes and the Spider Woman s Basilem Rathbonem. Přestože tento snímek bývá prezentován jako sequel s Pavoučí ženou v Sherlockovi nic společného nemá. Namísto Moriartyho v sukních, který se svým gangem usiluje o život nejslavnějšího detektiva, tady máme slepou osamělou ženu, která spolu se svým postiženým a němým sluhou, terorizuje svoje asistentky, odebírá jim ve spaní krev a tou pak krmí svoje jedovaté rostlinky. Celý film je totální levné béčko, ale oproti jiným béčkům z této doby má slušnou typicky universalovskou atmosféru, povedené kulisy starého domu a kvalitní herečku v hlavní roli. Sexy zlý úsměv Gale Sondergaardové je skutečně jedinečný. Film má navíc pouze 57 minut, takže nehrozí ani žádná nuda nebo natahovanost. ()

pornogrind

The Spider Woman Strikes Back nabízí příběh "slepé" "pavoučí" ženy Gale Sondergaard a její ho němého sluhy kterého si zahrálo Rondo Hatton. Pavoučí žena spřádá ďábelský plán. Za pomocí svých jedovatých rostlin tráví místním farmářům jejich dobytek a tak chce postupně získat zpět svoje pozemky. Popravdě čekal jsem od toho víc. Určitě by to chtělo víc akce ale díky své stopáži, nápadu, Gale Sondergaard a Rondo Hattonovi prostě ty 3slabší hvězdy dát musím. ()