Severní Dakota se stává zlatá žílou Severní Ameriky. V ropném průmyslu se zde snaží najít svůj americký sen i mladý ambiciózní pár Billy a Cody Lefeverovi, kteří se přestěhují do Bakkenu, k ropným polím. Zde je ale v první řadě čeká různorodá sorta místního obyvatelstva. Společnost prolezlá intrikami, násilím, závistí a podvody.
Tento ambiciózní projekt vznikl pod hlavičkou ABC. V hlavních rolích Don JohnsonChace CrawfordRebecca Rittenhouse. (geklon)

Ben Nevis

Pilot 50% Tady mě na sledování nenalákali. Ropná horečka ve 21. století, kdy se masy stěhují za příležitostí naslepo v době internetu, vypadá divně. Sice to samé dělají migranti z Blízkého východu a Afriky, jenže ti se spoléhají na sociální systém, který v USA funguje jinak. Takže jsem nad ústřední dvojicí kroutila hlavou a zbytek je obvyklý mišmaš magnátů, nepovedených synků a jejich afér. ()

viviak

Rozhodne lepsi pilot ako quantico. je to take "kovbojsko-venkovske" prostredie a to ma na tom asi najviac laka...nie ze by ten pilot bol extra. napriklad uvodna scena(havaria) plus vstup do baru ked zaznelo turn down for what boli uplne mimo. dokonca aj to vydieranie zenskej ze za to, ze budu mat decko, tak sa vrati domov bolo strasne lame...a celkovo by som bol radsej keby tento "uvod" ich sna cize kupenie pozemku nebolo zobrazene hned v prvej epizode...napriek tymto nedostatok tomu nadhodnotim 4*. hlavna dvojica je inak koukatelna a tesim sa celkom, na tie rozne prekazky, ktore ich urcite cakaju a celkovo mam z toho dobry pocit...aj ked som si vedomy, ze to bude mat "kind of soap opera DALLAS nadych". Podstatne v tomto pripade je to, ze to nie je na jedno kopyto ako kazdy druhy serial...65% ()