Sandy se musí vyrovnat s tragickou ztrátou, postarat se o spoustu peněz, dorazit na důležitou schůzku a obstát ve velké roli. Nová životní kapitola začíná! (Netflix)

M.i.k.e

hodně tu chybí Arkin se svojí věčnou nabručeností a sarkasmem,ale Douglas je naštěstí pořád výborný a Arkinovu nepřítomnost lehce vyvažuje Kathleen Turner,která už sice není tou Kathleen s Honeb za diamanty a Nily,ale její špičkování s Douglasem funguje stejně jako kdysi.Ač je výsledek nejslabší ze vech tří sérií,pořád jde o funkční a důstojné zakončení jednoho hodně příjemného seriálu a hodně nepříjemných věcech...70% ()

DwayneJohnson

Co si budeme nalhávat, bez Normana to už není jaksi ono. Je to stále víc, než dobré, ale přece ten jeho černý humor a suché hlášky, ty mi moc chyběly. Tradičně potěšil Michael Douglas, Morgan Freeman a pak hlavně Kathleen Thurner, jako Sandyho ex, která vůbec neřeší svůj věk, ani jak vypadá a přinesla do téhle třetí řady ten správný drajv. Druhá Válka Roseových se sice nekonala, přesto mi to celou dobu dost připomínalo. I po tolika letech a tolika kilogramech navíc. ()

Lacike

Tak tu máme ďalší seriál, ktorý sa Lorreovi rozpadol po odchode jedného z hlavných predstaviteľov. Presne ako som očakával. Bez Arkina to je proste len polovičné a to špičkovanie medzi ním a Douglasom mi strašne chýbalo. Najhoršia je prvá epizóda v ktorej sa lúčime s Arkinovou postavou. Niežeby to bolo tak smutné. Práve naopak, bolo to nijaké. Bez emócii a aj pokusy o humor vyzneli trápne. Našťastie od druhej epizódy sa to vyšplhalo na priemer a občas potešil nejaký vydarený vtip. Či už kopanec do politiky a Hollywoodu s transfluenthybrid ľuďmi identifikujúcimi sa ako psie hovno, alebo nová posila Kathleen Turnerová ako Douglasová ex. Chémia medzi nimi funguje stále a pekne sa popichujú ale to je úplne iná dynamika akú mal Douglas s Arkinom. Trochu ma mrzelo, že z príbuzných Arkinovej postavy urobili čisto komické figúrky, pritom aspoň tá jeho dcéra mala aj vďaka minulej sérii stále dramatický potenciál, ktorý nevyužili. Vlastne sa väčšinu série riešil vzťah Douglasovej dcéry a čím ďalej tým otravnejšieho Reisera. Ten ma rozosmial len v metascéne pri ktorej v TV sleduje film Dinner, kde sa objaví zamlada. Z hviezdnych vystúpení najviac zaboduje Freeman. Záver je celkom pekný a skoro až dojímavý, ale aj tak si myslím, že ani tých pár vydarených scén za to zbytočné naťahovanie nestálo. Prvé dve série sú geniálne a dostatočne uzavrené, takže fungujú dobre aj bez tohto spin-offu. 5/10. ()

Simon.Dobes

Keď som zapol prvú časť a zistil som, že Norman tu nie je, vyvolalo to vo mne obavy. Ako to bude teraz pokračovať? Bude to ešte ono? A i keď rozbeh bol trošku ťažký, rýchlo to skĺzlo do skvelej dramatickej komédie, akú sme sledovali predošlé 2 série. Som strašne rád, že tu vystupovala Sandyho bývalá manželka. Mala skvelý humor a doťahovanie so Sandym bolo skvelé. Pri poslednej epizóde mi tiekli slzy. A to sa mi už pekne dlho nestalo. ()

vyfuk

Asi není potřeba si mazat med ani Dr. Peppera kolem huby. Něco tu chybí. Jako kdyby ta show  postrádala něco nebo někoho, kdo by byl nedílnou součástí a částí onoho kouzla. Ano, dojde vám to hned v první minutě. A tak trochu to bolí. Hned se nabídne otázka, zda je tedy toto vůbec nutné. Ale tak trochu by nebylo od věci to zakončit. Ale jak. Je až smutné jak moc to připomínalo smrt Charlieho Sheena v Dva a půl chlapa, kdy postavy, které dříve byli spíše neutrální nebo i kladné se pro potřeby dramatu stávají zbytečně záporné. Obecně mnoho situací v seriálu se zdá být vágních a skoro až nevtipných. Nikdy nemůže popřít, že duo, které vládlo prvními dvěma sériemi bylo bezkonkurenční. Zde se našla menší záplata v exmanželce, což potěší fanoušky, ale i tak je to trochu cena útěchy. Znouzectnost. I když to občas funguje, je to trochu dojezd. Celou třetí sérii bych tak trochu jako dojíždění ke křižovatce na neutrál. Nějak to funguje, ale není to úplně obvyklé. Smutný příběh dokonalého seriálu. ()

• Približne v polovici epizódy sledujú Mindy, Roz, Sandy a Martin film Barryho Levinsona Bistro (1982) a rozprávajú sa o hercoch na obrazovke. Jedným z nich je aj Paul Reiser - predstaviteľ Martina Schneidera sa teda pozerá na seba samého. (mijec)