Vraždy ve Stratfordu

• Veľká Británia Shakespeare & Hathaway: Private Investigators
Komédia / Dráma / Mysteriózny
Veľká Británia, (2018–2022), 29 h 17 min (Minutáž: 43–45 min)

Mark Benton, Jo Joyner, Patrick Walshe McBride, Amber Aga, Joey Batey, Richard Lumsden, Vicki Pepperdine, Chizzy Akudolu, Vicky Hall, Mac McDonald, Nick Moran (viac)

Bývalému policistovi a nepříliš úspěšnému soukromému detektivovi Franku Hathawayovi se obrátí život vzhůru nohama, když si ho najme svérázná kadeřnice Luella Shakespearová, aby sledoval jejího nastávajícího manžela. Když je v den svatby ženich zavražděn, rozjede nevěsta zběsilé pátraní po vrahovi na vlastní pěst. Možná, že by ze Shakespearové a Hathawaye nebyl až tak špatný detektivní tandem... (TV Prima)

carly

Mrzi ma, ze vacsina odkazov na barda ide mimo mna. Ale inak si to uzivam. Sebastian jednoznacne najlepsi. Ale ustredne duo je tiez na jednotku. ()

Nugat

Je to parádní vtipná oddychová chuťovka. Trošku novější typ seriálu Vraždy v Midsomeru. Víc od toho nečekejte. Ústřední dvojice super. A jen doplním, že na seriál jsem přišla tak, že se mi líbil Mark Benton v malé roli prvního dílu Pána času. K žehlení báječná záležitost ;-) ()

SimcaJB odpad!

Naprostá blbost. Český název má být podobný Vraždám v Midsomeru ... No stejná úroveň jako ordinace :-( Kam na to Prima chodí. ()