Týden podle Jaromíra Soukupa

Publicistický
Česko, 2018, 45 min

Účinkujú:

Jaromír Soukup (moderátor)

Ironicky komentované zprávy uplynulého týdne. (TV Barrandov)

JamesSi odpad!

Jen krátké shrnutí, které by mohlo být hafo dlouhé a na všemožná témata. A všichni mě asi nebudou mít rádi. Tenhle pořad je pokus o nový Co týden vzal i dal Johna Olivera, akorát místo kvalitní žurnalistiky je to jen nechytré urážení lidí, které jsou součástí skupiny, kterou pan Soukup nemá rád. Kdyby ty urážky byli aspoň kvalitní a humor nebyl trapný. Jestli se tu někdo uráží, tak je to Soukup sám svým věčným grimasováním a scénkami typu "moji oponenti jsou mentálně postižení a já jsem génius." To nejsou argumenty, to není komedie, to jsou urážky. I když by člověk i s některými věcmi souhlasil, tahle šaškárna ho rozhodně nepotěší (alespoň doufám). ()

kulyk

Vážený pane zbohatlíku, nehodlám zde bulvárně řešit ,,na co si nasazuješ Brož", případně jestli záseky v řeči souvisí se zálibou v rohování, ale k pořadu bych si několik poznámek dovolil. Za prvé - vše by vypadalo poněkud lépe bez toho dosazeného smíchu. Či kdyby, alespoň trochu, korespondoval s výroky tvé osoby. Bohužel působí, jako by jej mixoval obsedantně kompulzivní zvukař s úletem na snaze trefit se mimo. Což ničemu skutečně nepomáhá. Za druhé - nejsi dobrým moderátorem. Komentátorem. Komikem. Rétorem. A pak se, byť jsem ochoten připustit, že na některé celosvětové okolostojičnosti hledíme podobně, smysl sdělení nejen vytrácí, ale je přímo předhozen oponentům ku snadnému rozcupování metodou převodu na osobní rovinu. Za třetí - shrnutí. Zruš umělé tlemeníčko, piš scénář a najmi si na to nějakou populární prodejnou držku. Zdroje snad ještě jsou, ne? ()

Víteček odpad!

Tak jsem musel díl zkusmo dát, abych nehodnotil bez shlédnutí, ale jako je mi fyzicky špatně. Ten člověk je tak neskutečný zmrdeček, že mu přeji jen to nejhorší. Je to nechutné, minimální produkční hodnoty, plné odporných blitek (jedna v roli moderátora) a Soukup stále gestikuluje zcela nevhodně a projev má na moderátora strašný. Umělý smích mi bude znít v uších ještě týden, kdykoliv něco řeknu, i když si třeba jen objednám pivo. Nevím proč to tu vlastně tak rozebírám, protože tenhle pořad si zaslouží leda tak spálit. Doufám, že osoby, na které byl pořad zaměřen všechny pana Jaromíra zažalují a budou ho tahat až do konce vesmíru po soudech. Kdyby tohle viděl John Oliver, tak umře jen proto, aby se mohl obracet v hrobě. -27%. ()

NinonL

Týden podle JS jsem viděla poprvé, náhodou, a bavil mě. Pan Soukup se na události a věci, co se dějí, divá podobně jako velké množství lidí. Aspoň tak soudím z toho, co jsem viděla. Nehraje si na celebritu, naopak se snaží události vysvětlit a přiblížit i jednodušším lidem, aby věděli, o co vůbec jde. Zejména co se týče politických a tunelářských kauz. Je mi sympatické, že se ředitel soukromé televize nad obyčejné lidi nevyvyšuje a snaží se jim na obrazovce přiblížit. Za mně určitě plus a na pořad se ráda zase podívám. ()

pytlik... odpad!

Po zhlédnutí tohoto pořadu zcela věřím článku z idnesu, kde se Soukup chlubí, že má v mobilu speciální aplikaci, která na mapě označuje truhlářství, pily, stavitele srubů apod výstražným červeným vykřičníkem. Je to pro něj životně důležité, páč leckterý člověk od fochu by se nemusel udržet, když by viděl, že mu jde kolem takový ukázkový materiál. Já bych ho zařadil někam na úroveň dubu nebo akátu, měkčího dřeva né, páč toby musel být alespoň trochu živý a ohebný. Taky by od kamerana bylo fajn, kdyby Soukupa jemně upozornil, že žádné mistrovství světa v mrkání neexistuje, takže na něj fakt nemusí tak usilovně trénovat. A co se týče obsahu, jedná se o báječný pořad na ty nejvíc horké letní dny, páč nic člověka neochladí víc než pořádná husí kůže po celém těle. ()