Kendall a tým Waystar spolupracují na výroční schůzi akcionářů a Loganův zdravotní stav se zhoršuje. (HBO Europe)

Necrotongue

Ve svém komentáři k předchozí epizodě jsem si trochu stěžoval na nedostatek bublavě nechutných rodinných vztahů; tento nedostatek sice nadále trvá, ale vnitrofiremní politikaření dosáhlo tentokrát takové úrovně, že mi rodinnou dysfunkci Royových slušně vynahradilo. Vyjednávání byla opravdu radost sledovat, zvlášť potom, co se ukázalo, v jakém stavu jsou oba hlavní oponenti. Jo, jo, už se těším na další vývoj situace. Tady mi nuda opravdu nehrozila:-) / Poučení: Než začneš užívat farmaka, přečti si příbalový leták. ()

Michal687

Díl který zatím nejvíce tlačí čistě na satirickou notu je téměř geniální. Absurditou je až nebezpečně blízko například Veep. To je poloha která jinak bezpochyby nechutně mrazivému seriálu sluší nejvíce! ()

TheDarKnig

Jedna z nejlepších epizod seriálu. Dokonale absurdní tragikomedie, plná králíků, rozinek, láskyplných žalob, infekcí močových cest, syfilidy a všeobjímající pýchy a narcisismu. Chechtal jsem se prakticky celou stopáž. S návratem krále v závěru epizody se ale znovu vrátila i smutná realizace: Opravdu není divu, že jsou všichni sourozenci tak "royally fucked up". "He’s so annoying." ()