Mediální magnát Logan Roy, jehož brzký odchod do důchodu byl dosud považován za daný, šokuje svou rodinu nečekaným oznámením, že nadále zůstává ve funkci generálního ředitele společnosti Waystar/Royco. Jeho syn Kendall, legitimní nástupce, který je právě uprostřed vyjednávání o koupi společnosti specializující se na digitální média založenou úlisným podnikatelem jménem Lawrence, je touto zprávou naprosto otřesen. Po spontánním softballovém utkání se situace vyhrotí, když Loganovy ostatní děti - Roman, Shiv a Connor – vznesou námitky proti otcovým záměrům včetně jeho přání změnit způsob výběru budoucího nástupce. (HBO Europe)

pallok

K prvým epizódam seriálov býva obyčajne málo recenzií, a ak nejaké sú, tak asi v duchu že: sa to pomaly rozbieha, že bude lepšie, že je to o spoznaní prostredia, aktérov a podobné žvásty. Tí, ktorí majú jasno už po prvej epizóde sú dvojakého razenia: stačila jedna epizóda, ani tú prvú som nevydržal dopozerať a naopak sú medzi nami aj takí, čo napíšu, že aj keď TOTO nebol práve môj šialok kávy (citujem istú Darinku), dám TOMU ešte šancu. Nuž teda tentokrát TOMU dávam šancu. PS Ak sa to bude veľmi podobať na Dallas tak to budem riešiť veľmi radikálne. ()

PeterMC

OK, verim, ze sa serial rozbehne, ale zatial to na mna posobi ako Dallas. Problem s postavami, nevidim nikoho o koho sa da opriet. ()

Necrotongue

Po první epizodě ve mně zůstaly smíšené pocity. Téma mě zaujalo, potěšilo mě herecké obsazení, ale zpracování mě příliš nenadchlo. Každopádně beru jako obvykle pilotní díl jako možnost seznámení se s dějem a postavami, takže očekávám plné rozběhnutí příběhu až od druhé epizody. ()