Anděl

Belgicko / Holandsko / Senegal, 2018, 105 min (Alternatívna 101 min)

Film Anděl mapuje posledních 24 hodin života světoznámého, ale zdiskreditovaného sportovce Thierryho. Během své dovolené v Senegalu potkává prostitutku Fay a je to láska na první pohled. Ti dva v sobě navzájem nacházejí důstojnost a naději, že se dokáží vymanit ze svých tíživých situací. Důležitější než porozumění a sebereflexe je především to, že znovu najdou lásku. Ovšem jen do té doby, než se Thierry začne chovat divně. Fay odejde, ale následně zjistí, že je Thierry mrtvý. Navzdory své nevině je zatčena a uvězněna. Aby se mohla pohnout dál, musí se vrátit tam, kde to všechno začalo. (Cinemax)

Djoker

Tak už v i Beneluxu točí filmy pro depkaře. Velká láska upečená během jedné návštěvy baru je jen těžko uvěřitelná, pokusy o životní moudra také příliš nevyšly, ale atraktivní kulisy Senegalu to celkem vyvažují. Fanouškům cyklistiky navíc budou celou dobu cukat koutky, protože duhový dres UCI tady hraje jednu z hlavních rolí. ()

kolemjdouc

Rottiers toho vyhulence zahrál famozně.Návod jak si sám sobě domršit život.Ale zbytek herců byla jedna tragedie .Spolu s dialogy.Co to bylo za kameru.Vždyť to na stoprocent vypadalo že je to točené na mobil?! ()

Enšpígl

Námět skvělej, dověděl jsem se, že ťapiny stojej v Senegalu 10 Euro na noc a hlavni herečka Fatou N'Diaye mě přišla jako velká kočka i když teda u černošky, která je většinu filmu zabírána ve tmě tu jistotu nemám. Tím se dostávám, k záporům a to především způsob zpracování filmu, ne opravdu nejedu na drogách, takže absolutně nechápu co mě mistr předváděl. Kamera, jako ty vole, tohle točilo kdo ? Barvoslepej retard ? Někdo kdo právě vyšel po dvaceti letech z kopky, dostal kameru a uslyšel, drž tlačítko, to ani omylem ty tři hvězdičky, jedna buďme rádi. ()