Postavičky UglyDolls si žijú svoj bezstarostný život v mestečku Uglyville, kde je vítané všetko iné,zvláštne, a nikto nikoho neposudzuje podľa toho, ako vyzerá. Moxy však nie je spokojná, a preto nahovorí niekoľko svojich kamarátov, aby odišli z malého mesta a vydali sa hľadať „Veľký svet“, kde má každá hračka skutočného parťáka – ľudské dieťa. Objavia však niečo iné... Inštitút dokonalosti je zariadenie, v ktorom vychovávajú dokonalé hračky. Lenže vo väčšine prípadov je dokonalá iba fasáda, ktorá mnohých núti skrývať aj tie najmenšie chybičky krásy, ale vyhoveli prísnym kritériám. UglyDolls zrazu začínajú chápať, čo znamená byť odlišný, keď niekto túži byť milovaný. Nakoniec ale prídu na to, že nemusíte byť perfektní, aby ste boli úžasní, pretože najviac záleží na tom, kým naozaj ste. (Forum Film SK)

oveckaoa

Je to takový mix Toy Story (mluvící hračky) Příšerky s.r.o. případně univerzita pro Příšerky (různé příšerky, které mají vlastní město a musí absolvovat jakýsi kurz) a Trollů (barevnost , místy kýčovité scény). No viděl jsem daleko horší animáky než tohle například animovaného Hurvínka tak, že v rámci žánru nadprůměr. Co chválím jsou písně, které až na tu o té dokonalosti co jim zpívala ta holka jsou parádní dokonce i v češtině. Moxy je sympatická a pozitivní postava i ta parta kolem ní ujde humorově to za moc nestojí cca 5 vtipů z toho některé jsou v traileru , ale příběh ve stylu uvědomění se sebe sama se dá. Plusový body za easter egg na Ledové Království. ()

Arsenal83

Kde sú staré dobré časy pekných rozprávkových bytostí? Dnes sa už vymýšľajú zvláštne postavičky s jedným okom alebo tromi očami, ale hlavne nech tam nie je symetria. Nevidím na tom nič sympatické. Sú tu celkom počúvateľné pesničky, keď ich spieva Kelly Clarkson, ale čo tam robí Pitbull? Veď tomu keď merali počet oktáv tak strelka prístroja sa rýchlosťou víchrice zasekla hlboko pod nulou. ()

Streeper

Docela jsem se na to těšila, už jsem dlouho neviděla animovanou pohádku. Netflix nabídí pouze v originálním znění, což pro mě byla novinka. Kromě nových Disney filmů se většinou dívám jen na dabing, ale nakonec to nebylo tak zlé. Naopak bylo fajn slyšet originální hlasy zpěváků, kteří propůjčili hlas postavám. Příběh je hodně průhledný a celkově film přináší zprávu, že každý je krásný ať vypadá jakkoliv. Nezáleží na vnější kráse, ale na tom, co máte uvnitř. Což si myslím, že účel film splnil. Jen škoda, že tam byla tak málo vtipu a celkově i emocí. ()

Mianelia2050

Zklamalo mě to. Ten idealismus, který do toho zasadili... Kdo je chytrý, pochopí, o čem mluvím, nechci to zde rozebírat... Navíc mi to už přijde dost okopírované, připomínalo mi to jako mix Příběhu hraček a Příšerek s.r.o. ... Sem tam to bylo dojemné a vtipné, ale někdy jsem vážně měla chuť skočit z okna. A hlavně tehdy, když každé druhé slovo bylo "krása" a "ošklivost". Takhle vymývat dětem mozky... to jsem ještě neviděla. Písničky mě štvaly, vždyť se většinu času ani nerýmovaly. Prosím Vás, lidi, jestli nechcete, aby z Vašich dětí byli naprosto vymytí mozci a aby si nemysleli, že každý člověk může být kamarád, ať už je ošklivý, nebo ne, nepouštějte jim to. Je sice pravda, že i ošklivý lidé mohou být hodní, ale řekněte si, co by se asi stalo, kdyby našlo Vaše dítko narkomana válejícího se v rohu uličky a zeptalo se ho: "Budeme kamarádi?" Trochu Vás v této noční můře tímto komentářem podusím, ale rozhodnutí je na Vás. Dávám jednu hvězdici za ten sem tam dobrý vtip a za tu dojemnou část na samém konci (mysím to s tím robo-dítětem, kdo viděl). ()

Nevka

Naposledy jsem aplikoval svou taktiku, že se u animáku nepodívám na více, než první trailer. UglyDolls jsou umolousanou podívanou, která sice nemá úplně špatnou animaci a ví, jaké poselství chce předat, ale je z pohledu dospělého dost nudná a špatně napsaná. Písničky se sice dají poslouchat, ale jinak je příběh podivnou kombinací Toy Story, Příšerek s.r.o. a na konci přejde do finálního rozuzlení, které významně využívá konceptu prvních Aut. Jako jedno z mála pozitiv tak aspoň vyzdvihnu poměrně zábavně depresivní pasáž z třetí čtvrtiny filmu. Jinak uznávám, že určitě existují horší animáky (Ledová sezóna je toho zářným příkladem), a ta třetí hvězda by se při troše dobré vůle možná najít dala, ale celkově se jedná o největší animované zklamáním, na kterém jsem byl v kině (vlastně už ani nevím, co jsem čekal). Pokud ale posadíte děti do kina a půjdete si svou cestou, budete s největší pravděpodobností spokojení všichni. ()

• Celosvětová premiéra filmu proběhla 27. dubna 2019 v Los Angeles. (ČSFD)

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

05.05.2019

Komiksový megahit Avengers: Endgame je na cestě k dalšímu rekordnímu víkendu. Na domácím trhu se odhaduje, že snímek utrží během svého druhého víkendu okolo 150 milionů dolarů, už nyní má film jenom… (viac)