Karl seznámí Rowana se svým plánem nabourat se do kapitánské kajuty. Suczek se snaží zůstat při smyslech. Thale zkouší své komunikační schopnosti. (Netflix)

Lenka.Vilka

Třetí díl mě štval, protože se v něm každý choval jako debil. Jasně, měl k tomu důvod, ale to na věci nic nemění. A červené světlo se raduje :O spoiler: wtf? On jim hned ve třetím díle vykecá, že jde o mommy issues? Sice mě vyděsilo, co tam tedy budou dělat zbytek dílů, ale stejnou měrou jsem byla zvědavá... ()

Anderton

Stále viac a viac je to kombinácia Event Horizont a Solaris, ale nie príliš presvedčivá. To reagujem predovšetkým na prekvapivé záverečné odhalenie, kto stojí za halucináciami posádky, avšak verím, že Martin vedel, čo píše a tvorcovia vedia, ako adaptovať. Ale cesta k stále väčšiemu psychu by mohla byť správna, uvidíme, čo na to mimozemšťania. ()

Martrix

Hm, kniha to asi bude dobrá, Martin psát umí, ale zatím je to psycho s nízkým potenciálem udržet si pozornost diváka. A je to škoda...v rukou lepšího scénáristy a režiséra, by to mohlo být min. zajímavé. takto je to jen další příběh o stroji, UI, nebo něčím mezi tím, který má vražedné choutky. ()