Taxi, taxi, taxi

Súťažný
Česko, 2015

Účinkujú:

Martin Zounar

Naše taxislužba Vás doveze až na obrazovku TV Barrandov. Náš řidič Martin Zounar Vám cestou nabídne vědomostní otázky, soutěže a samozřejmě i možnost vyhrát pěkné peníze! (TV Barrandov)

rakovnik odpad!

Jak již bylo mnohokráte konstatováno, TV Barrandov se snaží o divácké harakiri, či při alespoň nějaké sledovanosti o anticenu v podstatě v jakékoli kategorii původní tvorby. S tou původní tvorbou to ale nebude tak horké, neboť nejednou se jedná o vykradení pořadu jiné TV stanice. Nemám nic proti liliputům, ale nechápu, proč je v tomto pořadu. Martin Zounar už není sympatickým po mnoho let a úkoly a otázky jsou nudné. Všimli jste si, že pro tento pořad "vyfasoval" stejné brýle s hroznými obroučkami, jaké nosí v Ordinaci? Ač třikrát taxi, není ani třetinové oproti ČT. ()

tsatsiki

Jestli tomuto dá někdo víc jak 2*, tak je určitě zaplacenej televizí barrandov, nebo má blízko k tvůrcům pořadu a nebo musí být duševně nemocen. Toto je čistá parodie na Taxík na čt a je to parodie ve všech směrech, protože toto nemohou myslet vážně. Kamera zcela zvláštní, kecy Zounara taky a ten malej skřet, co to sním moderuje, ten tam nemá, co dělat. To by mě zajímalo, kde ho Barrandov vyhrabal. Proč české tv se snaží vysílat to nej, jen Barrandov chrlí jednu blbinu za druhou? ()

nudlis odpad!

Další humus z "tvůrčí kůlny" debílků, co si řikaj "TV Barrandov". Já vim, že se Barrande otáčí v hrobě jak na grilu, jaký ubožáci si dneska berou do huby jeho jméno. Zounar je trapnej jako obvykle (a kdy nebyl, že jo?) a nezachrání to ani vtipnejzakaždoucenu Trpi z Jedličkárny, Ten by se mněl radši věnovat hraní v The Tap Tap a neztrapňovat se v takovýhle debilitě. Ale voni ty penízky tak pěkně šustěj, že jo? ()

HonzaSim

Gratuluji Barrandove, ve vykrádání úspěšných pořadů opravdu nemáte konkurenci. Ze zvědavosti jsem se podíval na první díl a stačilo. Tentokrát jste si vzali pod kopírku Taxík z ČT1. Jen s tím rozdílem, že tady řídí a moderuje Martin Zounar. S autem jste si tedy moc práce nedali, až na pár samolepek. To samé se dá říct o otázkách, které jsou asi pro zvláštní školu. Ccestování z bodu A do bodu B nečekejte, tady se jezdí pro srandu králíkům a kdyby se sedělo ve studiu, vyšlo by to na stejno. Velice otravný je jeho "spolumoderátor." Nemám nic proti liliputům, ale opravdu jste nemohli vybrat někoho, kdo nebude po celou dobu tak trapný? Jediná výraznější změna je v úkolech, které jsou jediným zajímavějším prvkem pořadu a soutěžící za jejich splnění může získat dvojnásobek po každém kole otázek. (Pobavili mě kolemjdoucí podepisující petici za zbourání "starého" Karlova mostu.) Na závěr si neodpustím jednu perličku. 7 minut před koncem pořadu následuje pětiminutová reklama, po které se nedozvíte nic a s čistým svědomím tak můžete odejít. (Vlastně ano, dozvíte se, kolik soutěžící vyhrál, pokud neumíte násobit dvěma a dostanete adresu, kam se můžete přihlásit.) Tohle je fakt možné jen na této stanici. Mám chuť dát odpad, ale viděl jsem horší. 25% ()

MM_Ramone odpad!

Ľudia zo súkromnej komerčnej televízie Barrandov opäť prekopírovali časom overený súťažný formát a zaradili ho do svojho vysielania. Tento krát im za obeť padol "Taxi", ktorý už nejaký ten rok beží na verejno-právnej Českej Televízii (ČT). Ako obvykle sa im ho podarilo poriadne zmršiť. Na to sú páni z Barrandova fakt experti. Celé to zbytočne prekombinovali. Miesto moderujúceho šoféra ponukli nechutnému, slizkému bravovi Martinovi Zounarovi a ku nemu ešte pridali akéhosi degenerovaného hippiesáckeho trpaslíka. To je teda vskutku debilne kreténska dvojica. Nedá sa na to vôbec pozerať. Je to blbé a nudné. Je to odpad! ()