Blackhand47

Nekopara je pěkně šílenou vizuální novelou, ve které kočky vypadají jako lidé, chovají se jako lidé, ale i tak je ostatní chovají jako mazlíčky. Anime zpracování se tento svět a příběh podařilo zpracovat na výbornou a člověk ani nemá pocit, že by něco důležitého vynechali. Humor je skvělý, animace je pěkná a občas to i zahřeje u srdíčka. Fanoušci původních novel to prostě musí vidět a jistě mi dají za pravdu, že jde o opravdu zdařilou adaptaci. Obsah pro dospělé tu není, což vůbec nevadí, protože i v originální verzi byl spíše tak trochu navíc a dalo se to projít i bez něj. Teď jsem zvědavý, jak se anime podařilo zadaptovat i ostatní Volume, protože Extra i jednička dopadly prostě perfektně. 80% ()

Terezinka198

Většinou se anime z her nebo "visual novel" snažím vyhnout obloukem, protože stojí za starou belu. Proto pro mě bylo milým překvapením, že Nekopara byla příjemně koukatelná a dokonce mi vytvořila úsměv na tváři. OVA splnila nejspíš očekávání - někoho třeba navnadila i na hru. Pro mě je to jen další odškrtnuté z mého obřího seznamu :D 7,5/10 ()

Krnac

Keď prežijete prvých 10 minút zvyšok filmu paráda, nie že by prvých 10 minút bolo zlých ale je tam veľa trápnych scén ktoré môžu odradiť. Zvyšok filmu však pomerne realisticky vykreslí zasadenie týchto ,,mutantov" do reálneho sveta až ma to prekvapilo, samozrejme furt je to animovaný film takže na realistickosť treba brať s rezervou. Proste keď si zvyknete na divnosti film je príjemne pozerateľný, dokonca emocionálny a vďaka hodinovej stopáži nemáte pocit že by tu dáka scéna bola navyše ani že by tu niečo vyložene chýbalo, je tu síce niečo na čo by sa zišlo ešte pár minút ale to tu nejdem vytýkať, samozrejme scenár není nič extra a ako som podotkol treba si na to čo sa tam deje čo najskôr zvyknúť ale inak sa ťažko hľadajú negatíva a je to naozaj príjemný film, za mňa 7,5/10. ()

Animovy_kral

Co k tomu říci, toto dílo by mělo býti vystavováno v galeriích, jako je například Louvre. Naprostá symfonie všech smyslů. Geniálně propracovaný příběh. Design postav je naprosto bezchybný, každá postava má svou vlastní osobnost a jde to poznat. Sexuální nabytí je v tomto seriálu menší, než v původních dílech. Rozhodně si myslím, že by se Nekopara měla zařadit do povinné četby. ()