Poručík Peter Stirling obdrží šifrovanou zprávu od svého přítele Francise, mluvící muly, aby ho zachránil před prodejem v dražbě na námořní základně Coronado. Netuší však, že zde narazí na svého dvojníka, Slickera Donovana, který ukradne Stirlingovy doklady a zavazadla a přisvojí si jeho identitu. Začíná tak kolotoč nedorozumění, marných vysvětlování a komických situací. Ve filmu si jednu ze svých prvních větších rolí zahrál Clint Eastwood. (fisus)

donnovann

Donald O'Connor mluví takovým tempem, že jsem měl bez titulků co dělat, viděno samozřejmě ze zvědavosti jelikož je to první větší role Clinta Eastwooda. Podobné komedie moc nemusím navíc když k tomu přidáte mluvící zvířata, která mě doslova vytáčí nemůžu s hodnocením výš. ()

Martin741

Uz o trochu lepsi film, kde mal jedniu z prvych roli pan Klint Vychodnyles, na rozdiel od Lady Godiva of Coventry. Tempoj e salbe, dialogy tiez, ale aspon rezisersky trochu na urovni : 50 % ()

kaylin

Když už nevíte coby, tak do filmu přidejte dvojníka, to hned dá komediální sérii nový náboj. A tak je zde Donald O'Connor hned dvakrát, ale nemohu si pomoct, tohle už mi přijde celkem vyčpělé, bez pořádného nápadu, s opakujícími se zápletkami. Francis už není tím hláškujícím frajerem jako v prvních filmech. ()