B.Wilde

Co se turecké produkce týče, vyhledávám spíš rom/com seriály, protože je to taková příjemná oddechovka, oproti dramatům, která se mi většinou těžko sledují. Turci prostě umí to utrpení postav dost dřenit, že z toho mám pak spíš blbou náladu a horko těžko sleduju dál... z akčních / krimi žánru sem viděla zatím jen jeden seriál a toto je druhý, který jsem začala sledovat týden zpět... a já... fakt nemám slov! První série KPA je naprosto skvělá a po delší době jsem se nemohla odtrhnout od sledování. V každém díle bylo něco zajímavého, atmosféra se zde buduje naprosto skvěle a já jsem si většinu dne říkala, kdy asi budu mít konečně čas, pustit si další díl. Titulky jsem první brala jako překážku, ale teď to beru jako velkou výhodu, v originálním znění a v plné stopáži to má úplně jinou atmosféru. Tuba a Engin jsou na první dobrou neskutečně rozdílní, stejně jako jejich postavy, ale to jiskření mezi nimi s každým dalším dílem narůstalo natolik, že ty jejich scény (především) v posledním díle byly ve finále pěkně žhavé. Je dost osvěžující, když i v tureckém seriálu jde vidět, jak to mezi zamilovaným párem funguje se vším všudy a nejsou to jen hodně vzdálené náznaky, kdy si divák domýšlí, jestli mezi nimi něco bylo nebo ne... asi si Elif může dovolit být s Omerem trochu rebelka, když už se vydala na "zločineckou dráhu"... no nic, tohle už teď půjde do mojí topky, nedá se nic dělat! ()