The Matchmaker's Playbook

diax3

LOL!!! Hlavní postava, kluk s dokonalým penisem (toto info vám o sobě SÁM prozradí během první scény), co si vydělává tím, že zoufalkám pomáhá balit chábry, mrká asi tak desetkrát za minutu, aby byl ještě víc sexy, než ho dělaj jeho perfektní lícní kosti se super cool účesem a metroušským vousem (aby si jako nikdo nevšim, že neumí hrát). Se svou femme fatale, pannou, co je zamilovaná do jiného hocha a která má bejt jakože divná (kvůli tomu, že nosí páprdovský papuče a vytahaný mikiny), se poprvé setká, když vyjde nahý ze sprchy. No a samozřejmě, že se nejdřív nemůžou vystát a že ty její papuče a mikiny i jeho způsob obživy mají deep důvody! ...Chechtala jsem se jako blázen při každém hrdinově tiku v oku... vlastně i těm hereckým výkonům a creepy wattpadovým scénám - tzn.: nonstop. A vlastně to bylo super. ()

xxxLussyxxx

Tak tohle bylo skvělý! Knihu jsem četla a ta mě vůbec nezaujala a vzdala jsem to ani ne před půlkou, ale film jsem viděla až do konce a moc mě bavil. Kdo má rád romantiku se sexy hercema, jděte do toho :D ()