Persona 5: The Animation je anime adaptace pátého dílu série Persona, což je úspěšná série na konzolích Playstation. Příběh sleduje Rena Amamiyu, který je kvůli incidentu ve své minulosti nucen přestoupit na akademii Shujin v Tokiu. Tam získává nového kamaráda Ryuujio Sakamotu a postupně začne rozkrývat možnost cestovat do kognitivních světů, jež jsou tvořeny jednotlivými touhami různých lidí, které umožňují daného člověka napravit. (Hellierer)

Hellierer

Bohužel kvalit hry to prostě nedosahuje, jelikož i po 3 dílech je vidět, jak moc je anime bratříček zkratkovitý. Nechápejte mě špatně. Existence seriálu je logická, jelikož každý nevlastní PlayStation, aby si tento herní klenot mohl zahrát. Ovšem dvacet čtyři dílů bude evidentně málo na to, aby se podchytila podstata hry, čímž je sbližování a budování vztahů s ostatními postavami, nemluvě o tom, že hlavní hrdina je přirozeně trochu více na nic než ve hře, jelikož si ho netvoříte dle svého obrazu. 60% ()

Melios

Celkom jednoduché anime podľa dosť zložitého Weeb RPG-čka (teda aspoň pre mňa) zo svojich predchodcov si berie len to najlepšie, inšpiráciou v mainstreamových anime adaptáciách tiež nepohrdlo, len keby tak dejová konzistencia bola o niečo lepšia...Celkovo fajn... ()

• Seriál je adaptací hry „Persona 5“ z roku 2017. (Gantai)
  • Hlavný protagonista sa v anime volá Ren Amamiya, v mange Akira Kurusu a v hre je voľba na hráčovi. (mar.tika)