1985

Pracovník reklamní agentury Adrian (Cory Michael Smith), který tají svou homosexualitu, se během první vlny krize AIDS vrací na svátky do rodného texaského městečka, kde už tři roky nebyl. Adrian, zdrcený nepopsatelnou tragédií, která se mu v New Yorku přihodila, se zde znovu sblíží se svým mladším bratrem Andrewem (Aidan Langford), zatímco si pokouší najít cestu ke svým nábožensky založeným rodičům Eileen (Virginia Madsenová) a Daleovi (Michael Chiklis). Když se mu podaří navázat zpřetrhaný kontakt s kamarádem z dětství Carlym (Jamie Chung), jejich nevyřešené spory přinutí Adriana čelit nejisté budoucnosti, která významně ovlivní životy lidí kolem něj. (Cinemax)

YumiOkami

Tento film je krásný. Ukazuje, jak je pro nás naše rodina důležitá. Měli bychom mít od ní podporu, lásku a pochopení. Mladý Adrian chce strávit Vánoce s rodinou. Naposledy se s nimi může sejít a usmířit se. ()

slunicko2

Pěkné, ale nic nového. 1) Kdyby podobný film vznikl v osmdesátých létech, ocenil bych jeho novátorství a odvahu bourat společenská tabu. Dnes je to obehraná písnička. 2) Jsou tu pěkní kluci: 31letý Cory Michael Smith (starší bratr Adrian) či 15letý (či tak nějak) Aidan Langford (mladší bratr Andrew). ()

Marze

Film se od podobných témat liší tím, že ukazuje hluboký vhled do rozbité rodiny bez obviňování a sentimentality. Koncentruje se pouze na bolest. Je to film s tichou účinnou silou. ()

montel

Nevěděl jsem do čeho jdu, prostě jsem to pustil a i když moc černobílé filmy nemusím, tady v tomto případě to perfektně sedlo. Krásně to dotvářelo depresivní atmosféru, která z filmu čiší po celou jeho délku. Adrian skrývá jedno velké tajemství, které se bojí říct i nejlepší kamarádce z dětství. Rodiče jsou typičtí venkovani ještě k tomu nábožensky založení a mladší bráška s nimi trpí jako zvíře. To vše vykresluje melancholická hudba, která do příběhu hezky zapadá. Film asi nebude pro každého, je to prostě obyčejně smutný příběh jedné americké venkovské rodiny. 60% ()

Troniq

Emočně neskutečně tíživé, stejně jako tajemství, které pro většinu tajemstvím zůstane až do posledního dne. Nádherný film o důležitosti rodiny, našich místech v životě a lidech, ve kterých je stálá láska, i když jsme si mohli myslet, že byla už dávno zapomenuta. O lidech, kteří tu vždycky budou pro nás, ať se děje cokoliv. Závěrečný proslov, jako by byl dlouhým echem co dozní až ve ztracených koutech našich duší. Skvělý hudební podkres je jen třešničkou na závěr... ()