Je to již rok, co při automobilové nehodě zemřel Oh Man Sang, a vyhnul se tak soudnímu stíhání z nejednoho zločinu. Této příhodné náhodě nevěří forenzní lékař Baek Beom, a i když byl případ uzavřen, on jej za uzavřený nepovažuje. Kromě toho též nadále spolupracuje s prokurátorkou Eun Sol a spolu se skupinou policistů a forenzních techniků tvoří vyšetřovací tým, který se snaží rozlousknout nejeden kriminalistický oříšek. V průběhu vyšetřování pak vyvstane otázka, zda je Oh Man Sang opravdu mrtvý či nikoliv. (Lex.San)

ainny

Jednička byla skvělá, ale dvojka byla na skvělá na entou. Skvělé zápletky, záporák na zabití a jestli odpískají třetí řadu, tak mě pěkně nakrknou. Herecké obsazení mělo jedinou chybu Jeong Yoo-mi. Její stále stejný a ustaraný výraz mě dost iritoval. Naštěstí tady měla spíš okrajovou úlohu a v centru pozornosti byli tři mužští hrdinové z nichž naprosto vyčníval No Min-woo, který tady ukázal jak velký herecký talent se v něm skrývá. České titulky. ()

Lex.San

Na pokračovaní seriálu Investigation Couple jsem se docela těšil, výsledek byl ale pro mě mírným zklamáním. Vyšetřované případy byly pořád hodně zajímavé, členové prokuratury i NFS měli mezi sebou tu správnou chemii, ale celkové vyznění příběhu mi bohužel úplně nesedlo. Z části za to mohlo politické pletichaření na prokuratuře a z části postava dr. Chula, který na můj vkus dostal až moc prostoru. I přes to si počkám na potenciální pokračování, protože finále opět něco zajímavého slíbilo a já jsem zvědavý, zda to dodrží – slabší 3* (6/10) ()