Tell Me Your Name

• USA Along Came the Devil

Po návrate do svojho rodiska začína mať Ashley (Sydney Sweeney) pocit, že vídava ducha svojej zosnulej matky. Snaží sa zapadnúť do miestnej komunity, ale je viac než jasné, že s ňou nie je všetko v poriadku. Všetko sa zhorší, keď sa s kamarátkou pokúsi skontaktovať ducha svojej matky. (Marceloo)

Marceloo

Po návrate do svojho rodiska začína mať Ashley (Sydney Sweeney) pocit, že vídava ducha svojej zosnulej matky. Snaží sa zapadnúť do miestnej komunity, ale je viac než jasné, že s ňou nie je všetko v poriadku. Všetko sa zhorší, keď sa s kamarátkou pokúsi skontaktovať ducha svojej matky. - Značne nevýrazný horor, ktorý sa ale dá bez problémov prežiť vďaka sympatickým postavám a pokojnému mestečku, ktoré ponúka krásne scenérie. Desivé scény za vela nestoja a objavia sa až takmer po hodine, ale záver je dostatočne živý na to, aby si to udržalo pozornosť a poskytlo aspoň aké také uspokojenie pre diváka. Zaujalo ma to, že tvorcovia si dali pozor na taký marginálny detail, akým je para vychádzajúca z úst postáv stojacich v miestnosti s posadnutým indivíduom. Len škoda, že sa tvorcovia nezamerali aj na iné veci, ktoré boli v tomto prípade ovela dôležitejšie. + herečka z The Horde + herec z The Lords of Salem, The Exorcist, Insidious: The Last Key a Corbin Nash + herec z The Ghost of Goodnight Lane + herečka z The Conjuring, Bleed a Before I Wake + herec z Lore a Cell + herečka z The Sacrament + herečka z Totem ()

jokino odpad!

Obyčajná vykrádačka viacerých filmov s rovnakou, či podobnou tématikou. Film nepriniesol absolútne nič nové, akurát bol celý kompletne nezáživný, postavy síce na pohľad fajn, ale inak oničom. Charaktery bez štipky nejakej presvedčivosti a ten koniec (?), ach jaj.. Všetko to "najdôležitejšie", sa udialo len čisto narýchlo, v posledných asi 10 minútach. O efektoch "démona", radšej ani nehovorím. Strata času pre mňa.. ()

ARI50

Vypadalo to hodně dobře a atmosféra na začátku byla výborná, i když děcka chtěli až moc dospěle a co nejlepe hrát moc se jim to nepovedlo, samotný příběh je v poho ale postupem přestáva nabízet lepší pohled na horor začne trochu nudit a moc toho už nenabídne, nejlepší byl asi ďábel v zrcadle. Některé scény už nebyli tak dobře natočeny a ani nebyli děsivé velká škoda. ()

Morholt

Ono to většinu stopáže působí jako laciná břečka s nepříliš výraznými herci a nezvládnutou technickou stránkou. To platí zejména pro samotného démona ztvárněného podle té nejpříšernější šablony. Nemůžu říct, že by se na to vyloženě nedalo koukat, ale po cca hodině jsem byl přesvědčen, že budu hodnotit silně podprůměrně. Nicméně když přišlo na řadu vymítání, bylo se na co dívat. Ne že by kněží postupovali jinak než jejich kolegové a ani bubák se nesnažil přijít s něčím novým, ale film získal grády, maska byla celkem fajn a došlo i na nějakou chuťovku. Škoda, že se se DeVan neodvázal dřív. 50% ()

oveckaoa

Teta a sestra se vrací do města kde dříve žily. Mladší z nich, ale začne cosi vidět a myslí si, že je to její ,,mrtvá´´ matka ve skutečnosti je to, ale démon, který poté co ho jednou vyvolají ji posedne. Těchto filmů v tomto stylu už bylo více a byly i daleko kvalitnější než tohle tenhle má minimálně 40 minut z 90 totální vaty kde se nic neděje a obsahuje jedno z nejhorších vymítání co jsem kdy viděl . Přitom postery jsou parádní a konec je povedený, ale výplň je slabá pominu to, že je to podle skutečné události údajně. P.s. nechápu jaký smysl měl ten začátek kdy je kdosi týral. 40 procent ()