silentname

"The Go-Getters" ma nakoniec prekvapivo celkom pobavilo. Nemôžem povedať, že by išlo o super silný film, no tiež nemôžem povedať, že by miestami nemal niečo do seba, a že by naši dvaja hrdinovia neboli poriadne vtipná a unikátna dvojka. Myslím si, že je úplne neuveriteľné ak máte nenapraviteľného ožrana a prostitútku feťáčku, ktorí potrebujú dať dokopy nejaké peniaze, aby mohli vypadnúť z mesta. A samozrejme všetky ich plány zlyhajú a nedopadnú tak, ako chceli a vznikajú z toho neuveriteľné situácie. Niektoré scénky sú možno trošku za čiarou mojej akceptovateľnosti, no potom sú tu skvelé scénky ako jazda v taxíku, chlapík s gitarou a podobne. Takže čo sa týka Owena a Lacey, s nimi som nejaký vážny problém nemal. Myslím si, že aj Owenov brat Kevin má pár dobrých momentiek. Najmä asi pri konci, keď platí všetkým rundu najlepšieho čo má v bare. Nemá chybu. a aj úvodná časť so sirkou ma pobavila. Laceyin pasák Paul je trošku iná story. Tento chlap je otravný, vždy v ceste a mal som chuť ho z filmu vyraziť. Nič tomu nijako nepridal. Možno je to divné, no bavilo ma sledovať ako jeden na druhého vrieskali. Bavilo ma, keď sa do filmu dostala nejaká agresia. Ako Lacey a jej útok v nemocnici. Alebo aj scénka s deckami ma poriadne pobavila. Nemal som problém uveriť, že by sa naša dvojka správala tým štýlom ako sa tu správajú a vďaka tomu to dostáva tú autenticitu, ktorú na filme oceňujem. Takže si z toho zoberte čo chcete. Pre mňa pozerateľný film s niekoľkými dobrými a vtipnými momentkami, ktoré stáli za to. Hodnotenie: B ()