Dax (Robbie Kay) se jako malý rád díval s matkou na horory. Jedné noci je ale jeho matka zavražděna. O pár let později žije jen se svým otcem a sestrou. Jednoho dne zjistí, že se pořádá Blood Fest festival pro fanoušky hororů. Jeho otec velice protestuje proti tomuto festivalu, a když zjistí, že Dax se na tento festival chystá, přestřihne mu vstupenku. Dax se nevzdá a na festival se dostane, ale to neměl dělat... (RammsteinDE)

*CARNIFEX*

Normálne neviem, ako sa k tomuto snímku z hľadiska hodnotenia "postaviť". No zrejme "klasicky" po svojom: za mňa absolútne priemerný "exploiďák", s upírmi, "asi" zombie, príšerami, ktoré vlastne ani neboli príšerami, ktorého gore scény, nie vždy dokázali dostatočne ohúriť. Jedna vec, je potok tečúcej krvi (aj to preháňam), druhá je originálna stránka násilia. Podľa traileru som očakával lepšiu zábavu, no zas, pozerať sa nato bez väčšej ujmy dá, nijak to nenudí, kategória "násť ročných" bude "možno" spokojná. Medzi dva-3 .. ()

Trevor

Najmä vďaka Robbiemu Kayovi a Seychelle Gabriel som si film užil o niečo viac ako Hell Fest videný v kine, a napriek tomu že nejde o rovnaký hororový subžáner je možné ich porovnávať. Oproti serióznemu Hell Festu si Blood Fest na jednej strane z hororu uťahuje a zamýšľa sa nad jeho súčasnou úrovňou, na druhej strane mu vzdáva obrovskú poctu v mnohých odkazoch, avšak najviac asi v spomienkach na Georga Romeryho. Podobne ako v prípade najnovšieho Johnyho Englisha zamrzí nízke hodnotenie filmu, asi sa ľudia málo pobavili. Ak sa chcete zasmiať viac, prečítajte si fantazmagórie redaktorov DenníkaN a napadnutí ich braku ruskými hackermi, pretože tomu nemohol veriť ani ten ľudský odpad, ktorý ten článok uverejnil. S takým zúfalstvom sa človek málokedy stretne aj na filmovom plátne. Ale naspäť k filmu, dokonale som si pri ňom oddýchol a výborne sa pobavil, a o tom to celé má byť. ()

Jarv

Přiznám se, že něco tak zvráceně ujetého jsem dlouho neviděl. Za konečné rozuzlení bych dal klidně tři hvězdy, protože bylo poměrně překvapivé a nevšední, na druhou stranu mi chyběla smysluplnost, která absentuje v samotném základu (ačkoliv to přesně podtrhuje o u ujetost). Jako hororový masakr obstojné, avšak komediální prvky značně zaostávají, proto pouhých 20%. ()

blazma

Jsem rád za herecké obsazení, které tady vypadalo docela sympaticky. Škoda že Zachary Levi neměl větši cameo :D Kažopádně, nejsem velký fanda filmů, které tak nějak podkopávají intelekt a zdravý rozum diváka. Bohužel tady se to párkrát stalo. dvě hvězdy dávám narovinu jen kvůli tomu že docela pěkně zmákli narážky na horror filmy, některé jsou sice vymyšlené speciálně pro tento film, ale zkrátka to bylo fajn. Na druhou stranu naprosto otřesný hlavní záporák a konec. Co to jako do prdele bylo? Na to je i škoda plýtvat slovy.. Nejhorší možný konec a záporák jaký jsem za poslední rok viděl. ()

Deimos

DivX/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Atmosféra 9/10 Efekty 8/10/// PLUS: geekovina jako pes, pro fanoušky žánru a pro ty co mají nakoukáno může být tento film zábavná jízda, Zachary Levi tu má takové malé cameo, které se fakt povedlo MÍNUS: rozhodně by měl být v seznamu herců spíš na konci, uvidíte ho zhruba dvě minuty, potenciál námětu mi přišel v mnoha směrech nevyužitý/// Shrnutí: Blood Fest jasně cílí na fanoušky žánru. Odkazy v rámci žánru střílí jak Arnold v Komandu, bohužel konkrétní filmové postavy může jen citovat a v reálu si musí vystačit jen s vymyšlenými protivníky nebo s těmi klasickými (zombies, klauni). Na atmosféře to nic moc nemění, ta je hutná, strašidelná a především nepředvídatelná. Samotné postavy mají nakoukáno a proto předvídají a chovají se tak jinak - nepředvídatelně, což je dost super prvek. Navíc jsou především ty hlavní postavy dobře napsané i zahrané a mají nějaký vývoj. Trochu to kazí logika a střih, ale to se dá v rámci žánru očekávat. Asi bych doporučil sledovat s partou kamarádů./// Celkem 80%/// ()