Na mušce - Série 4 (2022) (séria)

Hello, Losers (S04E08)

(epizóda)

Eva a Villanelle se zaměřují na společné poslání. Carolyn se vrací jako zrádce a musí využít své páky, aby dosáhla konečného cíle. (HBO Max)

kenkaku odpad!

Scénář zase ten břídil Laura Neal? Tahle osoba zničila solidní seriál a žádnou toleranci si nezaslouží. A perlama to hned začne. Ta si snad hází kostkou jak to má pokračovat… a závěr? Doslovný vrchol idiocie a nesmyslnosti. ()

Mukade

https://www.thewrap.com/killing-eve-finale-author-villanelle-will-be-back/ "Luke Jennings, who authored the books the BBC America/AMC series “Killing Eve” is based on, wrote in The Guardian on Friday that he is less than pleased with how the April 10 series finale played out. ......... To fans who are upset with Villanelle’s death, he promised, “To those fans, I would say this: Villanelle lives. And on the page, if not on the screen, she will be back.” .................... Toto debilné odfláknuté finále  týmto pre mňa neexistuje, je "nekanonické", Villanelle žije a bude žiť. (: .................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... ()

Dino5an

Ani Phoebe Waller-Bridge není dokonalá. Žalostný propad v hodnocení mě sice předem upozornil, že finále nebude světové, ale nakonec je úplně absentující. V GOT se utrhli scénáristé z řetězu, ale tady to vypadá spíš na proflámovanou noc, která skončila šílenou kocovinou a prázdným mastným papírem s nápisem The End, který byl omylem přidán do závěrečného scriptu. ()

warrenur

Sakris, je niekto, kto zbastil ten Eve-in ostrovny heroicky vykon? Kidney-twins zalubeny parik pobavil. Rozhovor mladej vrahyne Pam a bez-emocnej agentky Carolyn bol celkom bizar. A potesilo Pam-ino "nie" s usmevom, hoci devenka je, ako kazda postava, celkom twisted. Zaver nam mila Phoebe, metodou jej vlastnou, vztah dievcat velmi rychlo posunula a vzapati aj rozbila. Preto je uplne jasne, ze toto bude divacky rozporuplny diel. Priznam, ze ani mne to nesadlo a nepobavilo. Konanie Carolyn sa predvidat dalo, kedze to sama Eve pri stole prezradila, ale ak bude nejaka piata seria uz to zdaleka nebude mat tu uroven. Za mna sklamanie. Slabsi priemer, ktory zhodi i hodnotenie celej serie, to je jasne. ()

ICTS

Katastrofa. Dělám, že tento díl a samotná série nikdy neexistovali a seriál je stále jeden z nejlepších co jsem kdy viděla. Velké zklamání. PS: Vy co tu píšete, že za to otřesné finále může Phoebe, tak jen taková informace pro vás. Phoebe se podílela pouze na prvni sérii, takže s tim nemá nic společného. Čtvrté série se ujala Laura Neal. ()