Na mušce

• USA Killing Eve
USA, (2018–2022), 22 h 24 min (Minutáž: 41–43 min)

Predloha:

Luke Jennings (kniha)

Sandra Oh, Jodie Comer, Fiona Shaw, Kim Bodnia, Owen McDonnell, Olivia Ross, Darren Boyd, Aurélie Meriel, Anatole Taubman, Rinat Khismatouline, Susan Lynch (viac)

Eve je znuděná, bystrá a pohotová pracovnice bezpečnostní služby. Villanelle je elegantní a talentovaná vražedkyně. Obě prudce inteligentní ženy, které jsou sebou navzájem posedlé, se střetnou tváří v tvář v epické hře na kočku a na myš. (HBO Europe)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (14)

Nice Face (2018) (S01E01)

Pro Jodie Comer šel bych světa kraj, její doposud nejznámější role mi tedy nemohla utéct a musím uznat, že mi tahle černohumorná kriminálka sedla hned od začátku. Tak snad kvalita nebude haprovat. ()

I'll Deal With Him Later (2018) (S01E02)

Vedle Jodie mě v castu tohoto seroše baví dost i Kim Bodnia, co si získal mé srdce bezkonkurenční rolí v bezkonkurenčním Mostu. S Comerovou tvoří skvělou proradnou dvojku. ()

Don't I Know You? (2018) (S01E03)

Je očividné, že už teď začne ta řádná hra na kočku a myš, kterou slibuje synopse seriálu. Obě hlavní představitelky výborné. ()

Sorry Baby (2018) (S01E04)

Na současnou tvorbu netradiční koncept ukázek na příští díl v tom předešlém indikoval až husté dění v tomto jedinci a lákání se v pravdu obrátilo. Zatím nejlepší část. ()

I Have a Thing About Bathrooms (2018) (S01E05)

Před Vilanelle (chcete-li Oxanou) neuteče asi fakt nikdo. Kadence mrtvých na jednu epizodu silně nekompromisní. ()

Take Me to the Hole! (2018) (S01E06)

Jodie si to neskutečně dává i ve vězení, byť závěr epizody se zrovna nesetká s jejími očekáváními. A to mě na ní bavilo ze všeho nejvíc. ()

I Don’t Want to Be Free (2018) (S01E07)

Kim Bodnia na hrad. Loni jsem jeho odchod v Mostu skoro obrečel s domněním, že jej už nikde jen tak neuvidím. Když opomenu jeho nevýrazný štěk v Zaklínači, tohle je role, na kterou jsem čekal skoro rok. ()

God, I'm Tired (2018) (S01E08)

Samozřejmě jsem věděl, že přežijí obě, když koukám v době, kdy jde ven 4. série. I tak jsem byl ale zvědav, jak tenhle hon kočky s myší dopadne pro svou první část a nechá pootevřená vrátka pro ty zbývající. ()

Do You Know How to Dispose of a Body? (2019) (S02E01)

Nečekal jsem, že druhá řada začne tak intenzivně a že opravdu rovnou v rámci sekund naváže na dění té předchozí. Hážu pětku snad poprvé v rámci seriálu a snad ne naposled. ()

Nice and Neat (2019) (S02E02)

Pořád se tu něco děje a to se mi na Killing Eve hrozně líbí, přestože nemá nálepku “akční”. Vilanelle si to stále ohromně dává, ať skrze sarkastické výroky či nejrůznější mordy. ()

The Hungry Caterpillar (2019) (S02E03)

Jsem rád, že se Kim Bodnia vrátil a že budou moci s Vilanelle řádit zase společně. Eveina smůla na dopadení své nejsilnější obsese bude asi formovat celou sérii. ()

Desperate Times (2019) (S02E04)

Nebudu chodit kolem horké kaše, že jsem se trochu zastavil na místě a přestala mě na chvilku celá nynější linka bavit. Tak snad se to zase dá všecko do pohybu. ()

Smell Ya Later (2019) (S02E05)

Jodie je stále skvělá se svým vražedným elánem, já ale stále nemůžu naskočit zpátky na tentokrát dost pomalu rozběhnutého koně a snad se tempo do konce řady ještě změní. ()

I Hope You Like Missionary! (2019) (S02E06)

Stále jsem trochu zmatený, ale věřím, že když budu svou pozornost na seriál fokusovat na 100 %, že už to půjde s pochopením mnohem líp. ()

Akční Ballerinu pomůže napsat Emerald Fennell

Akční Ballerinu pomůže napsat Emerald Fennell

16.07.2022

Režisérka a scenáristka Nadějné mladé ženy Emerald Fennell byla údajně přizvaná herečkou Anou de Armas (Není čas zemřít, Na nože), aby pomohla napsat scénář k chystanému akčnímu spin-offu Johna Wicka… (viac)

Watchmeni vedou Emmy nominace

Watchmeni vedou Emmy nominace

28.07.2020

Televizní akademie oznámila své nominace pro 72. ročník cen Emmy. Ty se každoročně udílejí nejlepším seriálům, minisériím, televizním filmům a zábavním pořadům, přičemž jejich výběr probíhá na… (viac)

Zaklínač obsadil Vesemira

Zaklínač obsadil Vesemira

29.02.2020

Kolem role Geraltova mentora v seriálovém Zaklínači se dlouhé měsíce točily nejrůznější spekulace. Zaprvé tu byl Mark Hamill, favorit mezi fanoušky, který se na sociálních sítích sám vyjadřoval… (viac)

Phoebe Waller-Bridge podepsala s Amazonem

Phoebe Waller-Bridge podepsala s Amazonem

25.09.2019

Šéfka Amazonu Jennifer Salke se v posledních dnech nebojí dávat veřejně najevo, jak moc si cení práce herečky a scenáristky Phoebe Waller-Bridge. Tahle talentovaná autorka se v poslední době skloňuje… (viac)