kenkaku odpad!

Koncept hezký, ale (jak jinak) neskutečně debilně zpracovaný a zcela ignorující do očí bijící fakta. Třeba dort… mrskla s nim tak, že letěl vedle “Kennyho fleku” = i retardovaná opice by musela pochopit, že tak daleko asi sám nespadl (tak sakra jak to, že je případ uzavřen jako sebevražda?!). Ten dort tam ležel netknutě ještě druhý den… jako kdyby “právě přistál”. Dál… jako debil nezjistil, že je bez telefonu? Žádná reakce? Žádná blokace telefonu/čísla? Pokračujeme. Naše magor-pipka si peče se sluchátkama (na plné pecky), ale zvonek u dveří přes ně slyší… Konstantin potká dceru (aka Rus potká Rusa) v Moskvě a povídání si anglicky… Když potká Polák Polku (v Polsku), mluví celou dobu jen polsky… a ve finále jak zareaguje Eve? Nijak… prostě hlavně, že je zaděláno na drama. Já tyhle kokotiny prostě nesnáším. ()

warrenur

Dej je silne "na preskacku" a dost chaoticky. Akosi mi to nebolo po chuti. Skoro, ako od ineho tvorcu. Ta Konstantinova dcera je ine kvietko. Potesilo vtipne zobrazenie polskeho vidieka - Nikoveho rodiska. Villanell s hrcou na oboci poskakujuca si pri priprave cesta na kolac len tak v zupane, bol uzasny pohlad. Takisto tie jej vyrazy pri "zahanani cikutky" :). Dasha zrejme poriadne zamiesala karty. Uvidime, ako to vypali. Zvlastna cast. Slabsi priemer a zrejme najslabsia cast napriec seriami. ()

Remivsremi

Epizoda, která byla nejvíce rozkouskovaná, každá postava měla svůj vlastní fragment, nakonec nejvíce držela pohromadě svou strukturou. Příběh se totiž někam posunul místo aby přešlapoval a trčel ve stejném bodě. To však neznamená, že je vyhráno. Chybí tomu dravost, ta kouzelně trhla ale ve výsledku zábavná atmosféra okolo Villanelle. Teď se prezentuje pouze jako mašina na zabíjení bez citů a toho kousku šarmu, kdy se ji dalo fandit. Chtěl bych vědět, jak moc byla Phoebe Waller-Bridge upozaděna při tvorbě jednotlivých epizod, protože její rukopis se razantně vytrácí. ()