Ve třetí řadě oceněného dramatického seriálu pokračuje sága dvou žen s brutální minulostí, kteří se od sebe navzájem nedokáží odtrhnout, ale momentálně se zoufale snaží žít bez předmětu své oblíbené závislosti. Pro nezaměstnanou nájemnou vražedkyni Villanelle je Eve mrtvá. Eve, skrývající se bývalá agentka MI6, je přesvědčená, že ji Villanelle nikdy nenajde. Zdá se, že všechno je v pořádku, ale další otřesná smrt, kterou nelze nebrat osobně, obě ženy znovu svede dohromady. Sbližování bude vykoupeno dost draze, padnou na to přátelé, příbuzní, spojenci… a možná i kousek jejich duše. (AMC Czech)

blackrain

Do třetice všeho dobrého a zlého, tak se to alespoň říká. Tady to platí dvojnásob, i když, kdo ví. Třeba se tu ještě prostor pro další sérii najde. Konec byl takový mnohoznačný. Tahle série už byla trošku slabší. Člověk se snadno namlsá. Ale mě tohle kočkování mezi Eve a Villanell pořád bavilo. Těšila jsem se na to, co Villanell zase vymyslí a provede. ()

bubun

Nedá se než souhlasit s uživatelkou Frodule a s uživatelem Remivsremi. Po skvělé druhé sérii, která mě bavila ještě víc, než první, a kde to tvůrci pořádně rozehráli, přišla tahle studená sprcha. Ano, čekala jsem mírný propad kvality, ale že to bude až tak moc... Ach jo. Nejhorší byla epizoda odehrávající se celá na té ruské vesnici, a bohužel tentokrát ani poslední epizoda nenavnadí na další sérii. Velká škoda. Kdyby to raději ukončili včas. ()

CheeseFigure

Opäť je v hre Dvanástka, z ktorej poznávame nového člena. Je to zábavnejšie, viac som sa nasmial ako pri predchádzajúcich sériách. Na jednej strane škoda, že opäť sa nám zmenil tím pracujúci s Eve, tento mal ale zaujímavejších členov ako ten z dvojky. Škoda Kennyho. Skvelé záverečné zúčtovanie medzi piatimi postavami (3 ženy, 2 muži, nebudem kvôli spoilerom viac rozpisovať). Taktiež sme spoznali Villanellinu matku, čo bol dobrý diel. A tak celkovo, bola to lepšia séria ako tá druhá. ()

anatheman

První série byla velice dobrá, druhé jsem pomalu zvažoval udělit pět hvězd, ale tato? Ukázka seriálu, který měl mít jenom první dvě sezóny. Naprosto se promrhala možnost ukončit Killing Eve v posledním díle druhé série. Nyní se jedná o parodii sebe sama, kdy vám dříve excelentně napsané postavy přijdou nesmírně otravné. A to hlavně Villanelle, která skoro působí, jako by tu vůbec neměla být. Jinak tedy dva hlavní zápory. 1) I v té nejzapadlejší ruské prdeli umí skoro všichni plynně anglicky. 2) Když někdo někoho "zabije", tak si nezkontroluje, zda jeho střela / úder byl smrtící. Hlavně v tomto případě musím zdůraznit, že se tímto způsobem účinně a nesmyslně natahuje děj. Takže tedy velmi nasrané 2 hvězdy. Poslední sérii, která vyjde zanedlouho, zkouknu jen z čisté povinnosti. ()

Frodule

Tvůrci vaří z vody. Zápletka není důležitá, snaží se sice diváka překvapit "nečekanými" zvraty, ale logika jednání postav se jim rozpadá pod rukama. Vytrácí se tak napětí a psychopatické nečitelno. Seriál se už spoléhá jen na atraktivní lokace, fantastické kostýmy a fenomenální herečky. !Spoiler! P. S. Zvlášť mě vytočilo, že v zapadlé vesničce kdesi v Rusku umí i ta nejposlednější bábuška anglicky, že důležité osoby nikdo nedorazí a že se pokoušejí polepšit psychopatku. ()