Eva se chce pomstít Dvanáctce na vlastní pěst. Villanelle se připojí k církevnímu společenství, aby se změnila. Carolyn, která se k MI6 obrací zády, je odhodlaná vrátit se do hry. (HBO Europe)

geklon

Uf, nekonzistentní bordel, kterej čím dál tím víc mimo. Třetí série mi nestála ani za komentáře k jednotlivým epizodám ... a vypadá to, že v té poslední se z toho busu muset vypsat. Jsem zvědavej, zda to vůbec dokoukám. ()

kenkaku odpad!

Nějaká návaznost na minulou řadu? Ne… nebo že by se navazovalo na druhou a ta minulá se nestala? Proč je Eve naštvaná? Co se sakra zase stalo s postavami? Začínám zjišťovat, že jak kde je pod scénářem podepsaná Laura Neal, je na odpad zaděláno automaticky. ()

makakus

Bylo to od začátku v mnoha směrech docela špatné, ale vida - ono to jde udělat ještě horší. Zatímco dříve měla každá postava alespoň svůj směr, vývoj, zajímavost a příběhovou roli, teď prošla bůhvíproč hrou "škatule, hejbejte se", takže už nikdo neví, co kdo proč dělá. Není to už ani vtipný, ani akční, ani zajímavý, ani pochopitelný, jenom blbý. ()

warrenur

Chudak Lucifer :)  "Just dunk me!!!" Tomu sa povie, krst v zrychlenom konani.  :D "I'll lead you to salvation". Tentokrat to Villanelle v hlavicke svitori vyraznejsie a i rozpolozenie Evy je plne emancipovane a drsne. Uvidime, ktorym smerom to, iba 36-rocna Phoebe posunie. Tesim sa. Prekvapili posty a funkcie, na ktore "uklidili" nasich byvalych agentov. ()

Remivsremi

Velmi iritující epizoda. Hromada blábolů, rádoby vtipných momentů, budování něčeho, co už dávno ztratilo směr či kontakt s původní idejí. Už se jenom uměle natahuje, což je smutné a nepotřebné. ()