Maniak

• USA Maniac
USA, 2018, 6 h 26 min (Minutáž: 27–47 min)

Nekonvenční klinický test, sblížení dvou účastníků, lékař s nezdravou fixací na matku a emocionálně komplikovaný počítač. Co víc si přát? (Netflix)

Recenzie používateľa squawk k tomuto seriálu (8)

Maniak (2018)

Jen škoda, že je třeba se doslova protrpět prvními třemi díly. A to myslím doslova, ten první lze doporučit jen někomu, kdo hodně nenávidí sebe sama. Akorát se v nich odehrává základ, z kterého zbytek čerpá. Pak však seriál dostane spád a temně komediální nádech, jenž nepřebíjí vážnost situace, kde nemá. Rozhodně lze souhlasit, že seriál není pro každého. Mimochodem, to o té dominantní japonské kultuře v USA nevysvětlí. ()

Vyvolený! (2018) (E01)

Zmatečné, nudné, uspávající. A tu škatulku "komedie" jim taky nevěřte. ()

Větrné mlýny (2018) (E02)

V druhém díle to začíná být o něco zajímavější. Napadá mě pár otázek, na které bych rád znal odpovědi. Dokonce se vyskytne i pár usměvavějších momentů, převážně se ale díl drží v zajeté nudnější koleji prvního dílu. ()

Můj den (2018) (E03)

Ze začátku se to ještě vleče, ale postupně nabírá díl (a celý seriál) na obrátkách. ()

Kožešiny od Sebastiana (2018) (E04)

Utrpení úvodních tří dílů se začíná vyplácet. Bez nich by to však nebylo ono. ()

Přesně jako ty (2018) (E05)

Pro ty snové sekvence se musí protrpět tři díly. Teď už to ale funguje a tento díl představuje to, co bylo slibováno. ()

Jezero mraků (2018) (E08)

Jedním slovem: kouzelné. ()

Bond našel záporáka

Bond našel záporáka

02.03.2019

Na bondovské frontě zdá se konečně vše šlape, jak má, kamery se brzy rozjedou, a tak je na čase se podívat na obsazení. Producenti podle všeho momentálně vybírají herce do čtyř rolí. Hlavní záporák,… (viac)

Bond našel režiséra

Bond našel režiséra

20.09.2018

Kolem pětadvacáté bondovky se toho v uplynulých týdnech dělo víc, než na co jsme běžně u bondovských produkcí zvyklí. Film, který zatím nemá název, a jehož hlavní hvězda Daniel Craig (Odpor) se už… (viac)